Magas b12 mitől lehet?

Figyelt kérdés
4 éves kisfismnal magasabb b12 szintet mértek. Elég rosszakat olvastam erről... A Doktornőnk nem aggódik, hiszen enyhe vashianyon kívül tökéletes a verkepe. Én mégis aggódom.talalkozott már vlk hasonlóval? Szed multivitamint, amiben van egy kis b12, de vízben oldodokent nem pisilné ki a többletet? Ráadásul nem vett be többet belőle...

2020. febr. 25. 13:39
 1/1 anonim válasza:
Szia! Enis most csinaltattam verkepet. Joval tulleptem a felso hatart, minden mas ertek viszont normalis kereten belul maradt. Doktorno termeszetesen annyit mondott osszegzesul, hogy minden rendben van. Na de ki nem nez utana az interneten, ha valami nem stimmel a leleten, vagy erzi, hogy valami nem okes? Sajnos enis igy tettem, valoszinuleg ugyanazt a weboldalt olvashattuk el, hogy milyen betegsegek johetnek szoba... Eltemettem mar magam. Esetleg ti elmentetek kontrollra, lett valami folytatasa a magas b12 szinttel? Remelem minden rendben van a kisfiaddal. Udv
2020. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!