Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meningococcus B, akkor hogy...

Meningococcus B, akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Most 6 hós a kislányom, kérdezte a doktor, hogy kérjük e, eddig is kértünk mindent, ezt is felirattam. Hazaérve ránéztem a neten és Boxero az oltás neve, 40000FT-ba kerül. Receptre is ennyibe fog kerülni? Olvastam, hogy 3x kell ismételni... Akinek van tapasztalata, kérem írjon. Előre is köszönjük :)
2020. jan. 16. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ennyi. Kb 120.- lesz a vége.
2020. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Én is mindent beadattam neki.

A mi dokinénink 2 évesen adta be az első injekciót, így csak 1x kell ismételni.

Nálunk akciós volt a gyógyszertárban decemberben. 28 e Ft.

Megvettem egyből 2 db-ot, így összesen 56 e-re jött ki ez az oltás.

2020. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ma vettem 28 ezerért, az előző is ennyibe került. 2 éves kor után már csak kétszer kell beadatni. Szerintem 2 éves kor előtt nem találkozik ezzel a nagyon ritka betegséggel. Telefonálj be pár gyógyszertárba, nem mindenhol 40 ezer.
2020. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj azzal, ha 2 év felett adják csak be, hogy a 2 év alattiaknál és a tinédzsereknél a leggyakoribb.
2020. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindenhol 40ezer. Mi pl. 27 ezerért vettük darabját,de én a fél várost végig telefonáltam,mire olcsóbban találtam,de megérte.
2020. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is a héten adattuk be a Bexserot, 27.300 ft volt. Szintén végig telefonáltam pár gyógyszertárat. Volt,ahol 34 lett volna. A következő majd 2 hónap múlva kell, azután pedig 2 évesen egy ismétlő.
2020. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, akkor most én mis elkezdek telefonálni, hogy hol jutunk hozzá a legjobb áron! :)
2020. jan. 17. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Vidéken is ez a helyez (Pest megye), hogy egyik patika 40ezret mondott, máshol pedig 29ezer volt, telefonálj, rakasd el, érdemes!
2020. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!