Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen méretű ruhát vegyek a...

Milyen méretű ruhát vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés

3 éves lesz nyáron közepén.

23-as cipőt hord és kb. 1 méter magas.

Vannak 98-as ruhái, amiből vagy épp még jó kategóriába esik a fele, vagy bőven jó rá még kategóriába.

Tudom, hogy ahány ruha, annyi varrás és méret különbség, de mégsem tudom, eldönteni, hogy 98-as méretű ruhákat vegyek neki nyárra már, vagy 104-es ruhákat?


2014. ápr. 8. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
98-104es méretet. Ha kicsit nagy nem gond, ha kicsi az probléma.
2014. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan elővettem lányom tavaly nyári ruháit. 104-eseket vettem neki nyárra,ő is 23as szandit hordott,és még nem volt akkor 100cm. Június végén töltötte a 3at.Most már 4 éves lesz,de szerintem a tavaly nyári rövidnadrágokat még most nyár elején fogja tudni hordani.

Én a helyedben már nem vennék 98as méretet.

2014. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom is 3 éves, kilencvenvalahány centi, 24-es lábbal. Pólóból, felsőből, ruhából vettem 98-104-es méretet is. Nadrágból jók a 98-asok. De általában mérek, vagy összehasonlítok, mert van pl 104-es nadrágja, amit ha nem mérek hozzá egy mostani 98-ashoz, akkor nem veszem észre, hogy tök egyforma, és elteszem a szekrénybe, mondván, hogy őszre jó lesz. Addigra ki is növi. :)
2014. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
104 méretet ruhábol polobol,nadrágbol 98-104 méretüt,kislányom 4 éves és 103 cm de a polo,ruha,már 110 cm nadrágjaibol még mindig van olyan ami 98 méretü és még jó rá ,leggings 98-104 méretü inkább .
2014. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!