Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan kell öltöztetni bundazs...

Hogyan kell öltöztetni bundazsákba az újszülöttet?

Figyelt kérdés
Első gyerek lesz, (várhatóan) november közepén fog születni, és fogalmam sincs, mennyire kell felöltöztetni, amikor hazahozzuk a kórházból, milyen ruhával készüljek?
tegnap 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugdalódzó, rá a bundazsák + sapka, ha nagyon hideg lenne, akkor még egy plédbe is be lehet tekerni. Úgyis autóval hozzátok, gondolom, nem fog megfázni.
tegnap 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
1-es vagyok, elnézést, másra gondoltam bundazsák témában. Amúgy a fenti, csak még egy kezes-lábas téli dzseki és úgy be a bundazsákba.
tegnap 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy készülök (nov vége🙂), hogy body+rugi+átmeneti overál, babahordozoba köthető bundazsák szerű takaró + 1 takaró
tegnap 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Mindig arra gondolj, hogy a tuloltoztetessel megolheted a csecsemot.

A hidegtol pedig nem lehet megfazni, a bakteriumtol, virustol leszunk betegek. Ok meg nem tudjak rendesen leadni a hot, tehat ha agyonoltozteted, megolheted vele, hiszen felforralod.

tegnap 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én is november végén szültem, esős hideg nap volt, amikor hazahoztuk.

Az enyémen body+harisnya+kantáros kis nadrág volt, azon egy plüss overál és így ment a bundazsákba. (+sapka)

Nyilván ezt a nagy beöltöztetést csak az első hetekben csináltuk, később ha nem voltak fagyok elég volt az otthoni ruha és rá a bundaszák. (+sapka)

tegnap 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Autós hordozóba való takarót vettünk azzal bugyoláltuk őt be. Rajta rugdalózó volt, rajta pulóver és a fején sapka. December elején született, de 10-12 fok volt kint mikor jöttünk haza (emlèkszem láttam az autó műszerfalán) és 50 métert sétáltunk a kórház épületétől a parkolóig, otthon meg beálltunk az udvarba.

Bőven elég volt ennyi! Nem szabad túlmelegíteni a babát.

Overálba meg nagykabát bugyolálva szállítani az autóban eleve nem szabad.

tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Február eleji gyerekünket egy hosszú ujjú bodyban, hosszú szárú nadrágban és egy vastag overállban plusz sapiban hoztuk haza. A kocsiban levettük róla az overállt és az autóshordozóba való bundácskába bugyoláltuk.
tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Januári gyerekemet hosszú ujjú bady, hosszú rugi,bundazsák,sapkában hozam haza. Szerintem ennél több nem kell. Az autóban szétt húztam a bundazsákot mert meleg volt.

Szerintem a bundazsák mellé készülj még egy átmeneti plüss overállal is mert ha nem lesz olyan hideg nagyon meleg lesz neki a bundazsák max betakarod még egy pléddel mikor kiveszitek a kocsiból ha rosszra fordulna az idő mire haza értek.

tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!