Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol árulnak ilyesmi zoknit...

Hol árulnak ilyesmi zoknit 25+ méretben?

Figyelt kérdés

Eddig a Müllerben vettem zoknit, konkrétan ezt a típust, mikor milyen színben volt: [link]

Ez nagyon bejött, mert elég magasra felhúzható és a bokától felfelé bordás, ez egyúttal a gumírozása is. Emiatt elég stabil, nem csúszik le, de nem is szorítja a lábat. Ez egy magas pamuttartalmú zokni, mégis nagyon rugalmas, jó lenne, ha találnék hasonlóan magas pamuttartalmút (80+%), a

H&M-nél pl. csak ez alattiakat találtam. Az is jó ebben a zokniban, hogy nincs orrvarrása, tehát nincs benne az a vaskos varrás, sajnos amiket eddig más helyekről rendeltem kísérleti céllal, azokban van. De ezt csak 86/92-ig gyártják, már a 100 centis gyerekre nagyon határeset, 26-os lábbal.

Tehát olyan zoknit keresek, ami:

- magas pamuttartalmú

- hosszú szárú

- széles, puha, mégis jól tartó gumírozás

- orrvarrás vagy vékony és puha vagy teljesen hiányzik

- egyszínű vagy max.csíkos



okt. 5. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót a helyi kínai boltban vettem, mert a gumicsízmába ez a legjobb.
okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
H&Mnél rámentek nagyon az újrahasznosított ruhákra, náluk szerintem később sem lesz. Esetleg tesco f&f? Ott sokféle zokni szokott lenni, én mindig ott veszek.
okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!