Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mibe öltözteted pár hetes...

Mibe öltözteted pár hetes babád ebben a 12fokos nyirkos időben? (Babakocsi, mózes.)

Figyelt kérdés
Az is érdekel, miben altatod? (24-25fok.)

szept. 16. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

24-25 fokban hosszú felsőruházat rövid bodyval, vagy hosszú body hosszú nadrággal


Nyáron ugyanilyen időben reggel simán rövid body hosszú vékony nadrágban voltak a gyerekek..


Nagyobb gyerek (1 év) zokni nélkül volt benn rövid felső, hosszú naci

Én 24 fokig benn rövidnaci, trikó..kinn szandál, póló vékony nadrág..



Alvás takaró nélkül talpas rugi.. body nélkül



Itt nálunk mondjuk

szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

24-25 fokban.... 25 sose volt még nálunk a nyarat kivéve. Meleg egy újszülöttnek is.

Ennyi fokban rövid body, hosszú rugi altatáshoz. Más nem kell.

Kintre átmeneti plüss overál a benti ruha felé és a babakocsi szélfogó teteje.

szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Hogy lenne a 25 fok meleg egy újszülöttnek, 36 fokból jön ki...

25 fok van a lakásban, hosszú rugi+ közepes hálózsák sosem izzadt.

Kintre body+ rugi+overál+ babakocsi szélfogó.

szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pont azért vagyok gondban, mert ok., hogy nem hideg a 24-25 fok, de eddig itt 31-33 volt. Abban rövid bodyban volt. Úgy próbálom belőni, hogy annál azért jobban felöltöztessem, de ne túl.

Nekem most bent hosszú ujjú body, vékony nadrág, zokni van rajta. Ha kimegyunk, így belerakom egy overallba+sapka, közepesen vastag pléd és babakocsi szélfogó.

Alváshoz hosszú ujjú pamut rugi+ vékonyabb polár hálózsák. Így jó szerintetek? Tarkója kint is, bent is meleg, de nem izzadt. Viszont reggelre mintha a háta megizzadt volna.

szept. 16. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Borzasztóan sok.
szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5! Sok? Melyik? Te mit adnál ahelyett?
szept. 16. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Mind. Első kettő leírta, egyetértek. Sose dunsztoltam így be a gyerekeket. Ennyi fokban még nem kell vastag takaró az overálra, és a polár hálózsák is túlzás, ráér, ha 20-21 fok lesz bent.
szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vastag a takaró. Olyan puha plüss, de mivel takaró, azt értelemszerűen nem hajtom mindig rá. Én kb.olyan vastag kabátban voltam, mint az ő overallja, és én nem egy helyben alszom, hanem tolom a kocsit.

A 31-33 fokban aludt egy szál pamut rugiban, azért van most rajta egy réteggel több éjszaka.

szept. 16. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
De körülötted nincs egy mózes, ami felfogja a szelet és óv.
szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az mondjuk tényleg nincs.😂
szept. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!