Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy 6 hónapos...

Mitől lehet hogy 6 hónapos kislányomnak izzadt/nyirkos volt a nyakánál a bőre, de egyben hideg is volt?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel felsírt és mikor kivettem a kiságyból mindenhol hidegnek éreztem, viszont a nyakánál nyirkos is volt. 22 fok volt a szobában. Rövid body+vékony rugi volt rajta és babatakaróval volt betakarva.
2019. febr. 7. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű melege volt, és megizzadt. Ezzel leadta a hőt, és ezért érezted hidegnek.
2019. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Túlöltöztetted a nagyon egészségtelen melegben, szerencsétlen leizzadt.

16-18 C ° az ideális hőmérséklet babáknak aludni. 22 az borzasztó sok. Nem csoda , hogy izzad szegény.

2019. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16-18 fok? Ezt hol hallottad? Még felnőttnek is kevés, nemhogy gyereknek.. Minden gyerek más, próbálgatni kell a hőmérsékletet, de 19-20 fok kell egy babának
2019. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ez olyan érdekes. Panelban laknak tesómék 24 fok van náluk, nagyon melegem szokott ott lenni. Párom tesójának családi háza van, klímával fűtenek, 25 fokra van beállítva, sokszor hűvösnek érzem. Itt nálunk, családi ház, kandalló(fafűtés) általában23-24 fok van, pulcsiban szoktam lenni, pólóban egy idő után fáznék, szóval nincs az a gatyarohasztó meleg. Olyan mintha a 23 fok mindenhol mást jelentene... Akkor éjjel mikor hidegnek éreztem a babát én is fáztam pizsamában, (mikor ringattam és a sötét szobában járkáltam vele) ezért voltam benne bizonytalan hogy akkor most fázik vagy sem. Plusz ugye azt mondják ha hideg a nyaka alatti rész, akkor fázik a baba. Hát neki hideg volt. Plusz a lábszára, keze, homloka, hasa mindene. Csak az a nyirkosság is ott volt...
2019. febr. 8. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:

2- es, hallottam sehol ez a WHO ajánlás , nézz utána!

Az meg ugye köztudott , hogy a magyar gyerekeknek semmi immunrendszere nincs. Oka pont a túlöltöztetés és a meleg lakások.

2019. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mar nem azért de a 16 fok rettentő kevés. Én babámmal is úgy jöttünk haza hogy 22 fok volt ahogy elő van irva. De neki az KEVÉS. A lakás jellege miatt is lehet de nálunk 23-24 fokban érzi jól magát. Kövezzetek meg érte.
2019. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!