Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is úgy izzad ilyen...

Más babája is úgy izzad ilyen melegben, mikor alszik, hogy nyirkos a bőre?

Figyelt kérdés
Nem csak a fejénél izzad, hanem a karja-laba is nyirkos kb midnen alvásnál.
júl. 17. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttek is így izzadnak.
júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért te csak a fejednél izzadsz? Az egész bőrfelületen képes izzadni az ember.
júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha melege van, persze.
júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivelhogy ezt nevezik izzadásnak.
júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az én babám is nagyon izzad reggelre tiszta víz minden alatt, de ez nem baj, ha izzad ilyen nagy melegben az jó, itass vele sok vizet, hogy prótoljatok a folyadék vesztegétet és reggel is öltöztesd át ha már nagy akkor öltözés előtt egy gyors baba tuslás és mehet is tovább az élet.😁
júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam nem is csak alvásnál :)

Napközben ugyan nem feltétlenül érzem, hogy nedves, de jó hűvös a bőre, tehát gondolom párologtat :)

júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a haja mindig vizes kb.
júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon durva, hogy megörökölte tőlem ezt a dolgot, sajnos nem brutál nagy vagyont örökölt hanem a mérhetetlen izzadasomat tőlem és a férjemtől is :D viccet félre téve 6 hónapos a lány és nagyon izzad szegény :( mikor szopizik pedig összeizzadunk
júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére van klíma. Így mindenki jót alszik.
júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Válaszolva is: hát egyébként nem, én nem vagyok ennyire izzadós. Ugyanabba a szobában vagyunk, ugyanazon a hőfokon, és ő tiszta víz este, meg ahogy írta vki van hogy alatta is.. nekem meg semmi, vagy max a tarkóm, hónaljam, de a bőröm máshol száraz, amikor neki a karja-laba is izzadt.


Az apja viszont ilyen izzadós. És érdekelt, hogy ez normális e, mert pont szerenscetlen aludni sem tud, és akkor még nem tudtam mi, de a foga is fájt, már gondoltam arra is hogy esetleg más is van a dologban.


De így megnyugodtam, hogy normális, és sok abba izzadós.

júl. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!