Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akik rendeltek már Shein-ről...

Akik rendeltek már Shein-ről és Temuról gyerekruhákat mennyire voltatok megelégedve velük? Melyiket ajanljátok?

Figyelt kérdés

aug. 25. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Magamnak rendeltem, gyereknek nem rendelnék. A többség nem pamut. Ami az, az is csak részben.

Max. "alkalmi" cuccot, pl: fotózásra.

aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Temuról kaptunk, nem mi rendeltük, de meglepően jó minőségű volt. Az anyaga puha, nem szöszölődött ki, nem nyúlt el, szép volt az ezredik mosás után. Hát szerintem csak a merő véletlen, mert a temus felnőtt cuccokkal csak a baj meg a pénzkidobás van.
aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Temuról rendeltem. Mindennapi használatra nem mertem gyereknek, de esküvőre, karácsonyra ilyen alkalmi dolgokat többször is. Azok teljesen rendben voltak.
aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Én rendeltem egyszer mindennapi használatra is pólót néhány darabot de valóban szinte teljesen muszalas de néhány mosás után amúgy már nem vészes az érzete az anyagnak.


Azonban úgy vagyok vele ennyi pénzért akkor már inkább sinsay vagy pepco. Hiszen amúgy semennyivel sem olcsóbb mint ezek közöl bármelyik.

aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Shein


Onnan eddig csak jol sikerult rendelni. A Temu szart sem ert...

aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Ahogyan a 2es válaszoló, mi is kaptunk egy gyerek pulcsit a gyereknek temuról. Nagyon jó minőségű, mérete is jó, a minta sem kopott még meg. Lehet, hogy csak szerencsések voltunk.

Én nem szoktam onnan rendelni, így más tapasztalatom nincs.

aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Napozóink voltak a Temuról.

Meglepően jó minőség.

Először vékonynak tűnt az anyaga, de nagyon kellemes tapintású volt, nem izzadt benne és kényelmes viselet.

Ami plusz, hogy egyáltalán nem bolyhosodott, pedig most kúszik-mászik, színe sem fakult, mosó-szárítógépet is bírja. Teljesen méretarányos is.

Magamnak is rendeltem már kb. 5 féle dolgot, azok közül 1 volt tűrhető..


Rugikat tervezem még kipróbálni.

aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tavaly lányomnak rendelt férjem egy halloweenra fekete alkalmi ruhát az Aliexpress jó volt mėrete de a ruha müszálas stb volt .
aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyerek bugyik nagyon jók, anyag méret stimmel.


Kislány leggins, képen pamut volt, helyette rettenet műszálast kaptam.


Magamnak rendeltem 3 felsőt, a méret jó, 3/1 lett műszálas.



Ettől függetlenül nem tántorított el. Továbbra is rendelni fogok.

aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!