Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tároljátok a sok kinott...

Hol tároljátok a sok kinott gyerekholmit? Én zsakba tettem, és be az ágyneműtartóba. Viszont ott peneszesedik. A kamrában szinten nem lenne jó, mert télen ott is penész van. A szekrenyeinkben meg nincs annyi hely, hogy ezt a rengeteg ruhát tároljuk.

Figyelt kérdés
Ráadásul folyamatosan kapunk is ruhákat, így a gyerekem kb a negyedét ha hordja, tarolgathatom őket.
aug. 14. 09:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
18: Nagyon változó a vákuumos zsákok minősége. A jók, azok amíg ki nem nyitod, tartják, de van, ami tényleg nem ér sokat. Amit nem bírnak, az ha sokat pakolássza ide-oda az ember. Előbb vagy utóbb lesz rajta valami kis sérülés, amin bemegy a levegő. Amiben a testvérem hozta át a ruhákat, azok jól bírták, de nekem sikerült gyatra minőségűt kifogni, aminél már első használatkor is rossz volt a szelep és eresztett. Ha végtelen helyem lenne, a jól záródó, egymásba és egymásra rakható műanyag dobozokra szavaznék. Ismerős sima kartont használt, bent tárolta a garázsban, de idővel kiderült, hogy a macsek ezekben készített puha fészket magának. Szerencsére ki lehetett tisztítani.
aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Menj el egy Cseriti nevű turkálóba, ott leadhatod
aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!