Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Penész elleni szert kellett...

Penész elleni szert kellett használnom 9 hónaposom szobájába.1.5 óráig utána szellőztettem, tárva nyitva volt az ablak.Viszont még mindig érződik a szag egy kicsit.Bevihetem oda aludni?

Figyelt kérdés
12 négyzetméteres a szoba, a baba ágya a másik sarokban van mint ahová fújtam (plafon) Csak az ágyában alszik el és mar elég nyűgös.Kb egy hónapja csináltam akkor 30 perc múlva már semmi sem érződött, nem tudom most miért .
2022. nov. 9. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Persze.
2022. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Penész a szobában ? Milyen nyílászáró van műanyag ?
2022. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a hálónkban ahol a baba is alszik.Már 4 éve lakunk itt, de most jött elő, de kb biztos vagyok benne, hogy a férjem akváriumától, amit már kivittünk illetve mostanában sokat párásítunk a babának mert meg van fáva és hiába szellőztettem napi 2-3 alkalommal úgy néz ki most ez kevés volt.
2022. nov. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!