Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tároljátok a sok kinott...

Hol tároljátok a sok kinott gyerekholmit? Én zsakba tettem, és be az ágyneműtartóba. Viszont ott peneszesedik. A kamrában szinten nem lenne jó, mert télen ott is penész van. A szekrenyeinkben meg nincs annyi hely, hogy ezt a rengeteg ruhát tároljuk.

Figyelt kérdés
Ráadásul folyamatosan kapunk is ruhákat, így a gyerekem kb a negyedét ha hordja, tarolgathatom őket.
aug. 14. 09:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%

"Minek tarolnek kinott gyerekruhat???"


Talán mert akarnak még gyereket? De sok ész kell kitalálni :D

aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Talan ha beleirja a kerdesbe egyertelmu.

Egyeb esetben nem.

Siman lehet gyujtogeto is a kerdezo aki mindent eltarol...

aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha miatt zavarna leginkább a penész, hanem a gyerek miatt. Első körben szerintem ezt kellene végiggondolni, hogy mit lehet a penésszel kezdeni: párátlanítás, többször rövid szellőztetés, bútorok átrendezése (nálunk ha nagy bútor volt teljesen a külső falhoz tolva, az gondot okozott).

A ruhákat mi a padláson tároljuk vákuumos zsákban vagy dobozban, csak az van lent, ami a következő méret vagy az, amit éppen kinőnek (összevárom az adott méretet és egyben rakom el). Mi is kapunk nagyobb méretű ruhákat, amit kinőnek a gyerekeink, abból a jó állapotú marad az unokatesóknak, de ha sok van valamiből, van ruhabörze, oda el tudom vinni (és ha nagy szerencsénk van, hozunk is).

aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ágyneműtartóban, dobozban, zsákban egy nem használt helyiségben, mert 2 gyereket terveztünk. A második gyerek viszont más nemű lett így az uniszex darabok maradtak, a csajos ruhák meg elajándékozásra kerültek. A fiús ruhákat is tovább fogom adni, nem őrizgetem. Vagy ismerősnek vagy a védőnőnek, esetleg egy szervezetnek.
aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Padláson tároltam, amíg szükség volt rájuk. Nem tervezünk több gyereket, így már nem tároljuk őket. Ahogy kinövik, megy a "leadós" szatyorba. Ha megtelik a szatyor, H&M-ben leadom, ahol kedvezménykupont kapok érte.
aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkás dobozokban a padláson, méret szerint. Max kicsit porosak, nem penészes semmi. De amit a kisebbik kinő azt eladom/ajándékozom vagy kuka. Lehet lesz harmadik, de nem biztos, így már nem őrizgetek semmit, nincs annyi helyünk.
aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Bezacskozva a szekreny tetejen. De nem tarolgatok mindent, pedig szeretnenk meg babat, de nincs ennyi helyunk egyszeruen, na meg ugye nem tudhatom hogy egyaltalan passzolni fognak-e a ruhak, nincs ertelme ezert mindent is megtartani.

Sok cuccot eladtam, elajandekoztam, ami olyan, kidobtam.

Jatekokat is folyamat valogatom, nem tartom meg az osszeset.

aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tervezünk még babát. Egész éjjel nyitva ajtó, ablak ilyenkor nyáron, van klíma is, az is jól szárítja a levegőt, bent egyáltalán nincs most teregetes nyáron. Nem tudom mitől penészes, bár az agyneműtartot nem sűrűn nyitogatom, és nejlon zsákban van.

Azt hallottam azokról a zsakokrol, amikből ki kell a levegőt szívni, hogy hamar visszamegy bele a levegő, nem tartja sokáig a lapos formát.

aug. 14. 13:14
 19/22 anonim ***** válasza:
A benti teregetéstől lehet penész télen pld.Meg ha kevés alkalommal szellőztetsz.
aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy alulról vizesedik a ház?
aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!