Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha a baba lábmérete 11.5cm,...

Ha a baba lábmérete 11.5cm, akkor 17es cipő kell a lábára (már elindult, ezért olyat keresek, ami jól tartja a kis lábát, de ilyen pici lábméretre csak kocsicipőt találtam)?

Figyelt kérdés
Esetleg tipp, hol tudok 17-18as lábméretre jó minőségű cipőt venni? Több ddstep meg hasonló cipőket forgalmazó oldalakon is keresgéltem, de mindenhol 19es lábmérettől kezdődtek a cipők :/

júl. 21. 09:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem szeretnék vitatkozni, ezért nem is fogok. Tanultam, amit tanultam - nem csak Magyarországon, mivel ösztöndíjjal volt szerencsém Svédországban is tanulni.

Gyakorlatban meg: Nekem is van egy 5 éves kislányom, és mivel itthon szandálban volt, amikor nem kint voltunk, tudom, hogy nem akadályozta semmiben, amiket leírsz. Nálunk például nincs szőnyeg és a küszöb is csak egy vékony fémcsík. Kb nulla ingert kapott volna így bent a lába. De mondom, nem szeretnék vitatkozni. Mindenki eldönti magának.

júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

Én eleinte mindig boltban vettem, mert olyan nagy volt a szórás a különböző markak azonos meretei között, hogy online eselytelen volt megfelelő mertet valasztani. Kellett idő, amíg kitapsztaltam mi a jo nekünk, főleg hogy a lanyomnak extra vékony labfeje van, igy peldaul az (amugy szuper) puha talpu cipők használhatatlanul lötyögötek rajta. Ilyen tapasztalatok utan jöttunk ra, hogy neki azok nem is jók.

Egy nagyobb Brendonban sokfele márka van, még ha nem is ott veszitek, delprobalasra jo.

júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Igaza van a 12-nek, ilyen picinek inkább próbálva kellene venni.

A kisfiamnak extra széles lábfeje van, mi így csak D.D.Step cikpőkben gondolkozunk, azt tudom, hogy kivehető a talpbetét, arra kell ráállítani a babót, az alapján látszik, hogy jó-e a méret.

Az más kérdés, hogy hiába határozom el, hogy boltban próbálok, majd netről rendelek olcsón, az ő méretében sosincs már 🙃 De a 19-est mindig akciózzák, pont azért, mert kevés baba kezd akkora lábon járni (az én fiam 21-es lábon indult meg 😀), szóval szerintem nektek pont szerencsétek lehet. De próbálni tényleg kell.

júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!