Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek ciki, ha turkálós...

Szerintetek ciki, ha turkálós pólót adok a gyerekre oviba?

Figyelt kérdés
Nem a turival van bajom (szoktam ott is vásárolni) hanem pl.holland felirat van a pólón, vagy a stílusa nem teljesen mai divatú, amúgy hibátlan.

máj. 31. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem több olyan ismerősöm is van, akik turiból öltöznek annak ellenére, hogy jómódúak. Azt mondják, hogy a turiban sokkal jobb minőségű ruhákat árulnak, mint máshol. Amúgy meg senki nem mondja meg, honnét van a ruha. Ha látszik rajta, hogy használt azt sem tudja senki, hogy te vagy más használta...
máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jó a turis ruha az oviba. Dajkaként láttam már hófehér, bunda szerűséget sarasan, csillogó köves rózsaszín csizmát amiből folyt a saras lé. Anyu meg csak hümmögött délután.
máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem gáz.

A turi sem, de nincs a pólóra ráírva.

Bárhol lehet venni feliratosat, akár másnyelvűt is.


Viszont, tényleg vannak szélsőséges dolgok még ruha terén is az oviban.


Az én fiam 5 múlt, és a mancsőrjárat meg a pókember most naaagyooon ciki és babás!

Igen, 5 évesen!

Minecraft kell meg roblox!

Igaz az enyémet totál nem érdekli, de reggelente hallom és meséli is.

máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Úgyis kinövi meg tönkreteszi. Nálunk szerencsére nem volt divatozás, az utcán is szabadidőgatyában vannak a kicsik.
jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz nem turis, de örökölt szép állapotú cuccokat adok az ovis gyerekeimre. Ha lenne a környéken normális turi vásárolnék ott.


Nálunk (agglomeráció, falu de sok kiköltöző) nem megy a hencegés a ruhákkal. Talán a lányok jobban szeretnek hercegnősködni, a fiúk pedig megnézik egymás dinós-markolós-versenyautós cuccait, de nem cikizik egymást.

jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
NEM!! A legjobb cuccaim turiból vannak, abszolút nem szakadtak vagy igénytelenek. Ha az ovistársai csúfolják azokat, akik nem márkás cuccokban járnak, ott baj van.
júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!