Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ciki, hogy a gyerekeim...

Tényleg ciki, hogy a gyerekeim ruhatárának 80%-a turkálós?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm akart megsérteni ezzel.Gyakran turizok,nem szedett- vedett,szakadt ruhákat veszek.Van köztük ünneplős is,és ízléssel válogatom össze.De az utóbbi időben tényleg csak sapkát,kabátot és cipőt vettem újat.5 éven aluli mindkettő gyerek.
2008. nov. 19. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Én is turiban veszek ruhát a gyerekeimnek. A nagy 10 éves ő imád turkálni, keresgélni, a kicsi 4.5 hónapos, neki is nagyon jó ruhákat lehet kapni és negyed áron, mint a boltokban. Azért a mai világban nem mind1 hogy 3000 ezeré veszel egy rugit vagy 4-et kapsz érte.

Mondjuk cipőt, sapkát , kesztyűt én sem veszek nekik ott.

Nálunk a közelben olyan turi van, hogy nem angol meg ilyen származású ruhák vannak, hanem amit anyukák bevisznek. Nagyon jó minőségűek és jó áron.

Az ismerősödnek meg ha nem tetszik, mond meg vegyen a gyerekeidnek . Te ezt engedheted meg magadnak.

Egyébként nagyon sokan akik megengedhetnék maguknak hogy puccos boltokban vásárolnak turikba járnak.

Én imádok odajárni, megvan a varázsa.

2008. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattál.Az igazság az,hogy megengedhetnénk magunknak az újat is,de sajnálom csúszni mászni engedni a gyerekeket azokban a drága ruhákban.Ettől még nem vagyok sóher Anya igaz?
2008. nov. 19. 11:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ciki,sőt.Nagyon sokan nem tehetik meg hogy puccos ruhákat vegyenek drága boltokban,erre találták ki a turkálókat,amiket én is imádok.Sokkal olcsóbban lehet mindent megkapni és nagyon jó holmikat kapni szinte fillérekér...Egyáltalán nem ciki.Akinek meg nem tetszik,az vegyen neked és a gyerekeidnek újat.Meg amúgy is nagyon sok gyerek napok alatt kinövi a ruhákat és azért venni újat,szerintem felesleges.Ne szégyeld,nem kell.Nagyon sok ember jár oda és meg nem mondnád,hogy onnét vásárolnak.
2008. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy soher anya! Igazad van, hogy nem akarod, hogy a draga ruhakban csusszanak, masszanak. Jo, hogy van turelmed turiba menni, nem mindenkinek van.

Ne aggodj emiatt, ne hallgass arra a "baratnodre" aki emiatt piszkal.

2008. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pàrom a turkàlo ellenes,én viszont nem tudom megàllni,és még dugiba is ott veszek ruhàcskàkat a leendö babàmnak:)

Elàrulom,hogy eddig én jobb rucikat talàltam ott,mint egy normàlis boltban.

Egyedül zoknit,alsonemüt,cipöt nem veszek hasznàltat,mert ugye a higiénia az fontos nekem is,de kis rugikat,felsöket,kabàtkàt màr nagyon sokat vettem.

Sajnos ilyenek az emberek,megszolnak mindenért,tuti ha ujat vennél,akkor az lenne a baj,hogy miért nem turibol....

Te ezeért ne aggodj,te vagy a gyermekeid anyja,neked kell eldönteni,mi a jo nekik.

2008. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én is mostanában rászoktam a "turkálásra", tényleg amit hipp-hopp kinőnek miért vennénk meg ezrekért?

pedig megtehetnénk, megtehettük volna hogy a babakocsi is 100.000-es legyen, de abból is akciósat, olcsóbbat kerestünk, jó lehet nem olyan holdjáró mint a mostaniak...

látni is egy-két anyuka lenéző pillantását.

de nem érdekelnek, mert mi inkább beoltattuk a rota vírus ellen (2x 18.000ft), ez többet ér a szuper új ruháknál és a babakocsinál is.ezek az anyukák meg az ilyen dolgokért húzzák a szájukat, pedig tudni kell fontossági sorrendet tenni.

2008. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. nem vagy sóher csak leleményes és ezekszerint jó háziasszony aki jól osztja be a pénzt:))

Én is megvehetném a drágábbat igaz akkor kevesebbet vennék, de minek amikor 1 hónap alatt kinövi. A nagylánynak viszont nem csak turiba vásárolok, de néha ott sokkal jobb cuccokat lehet beszerezni potom pénzé és nincs rá írva, hogy hol vette az ember.

Az viszont tény hgy manapság a turik fénykorukat élik, mert sajnos vannak olyanok akik csak ott tudnak maguknak ruhát venni, mert csak azt tudják megfizetni.

Mi sem vagyunk eleresztve a párom multinál eladó én meg nővér vagyok. Tehát néha muszáj ott vásárolni.

2008. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem most fog megszületni a fiam, és anyukám nagy turkálós. Rengeteg kis rucit vett neki onnan, és sok van köztük márkás, és meg nem mondaná senki, hogy honnan van. Pont úgy néznek ki, mint az újak, és sokszor jobb minőségüek, mint a boltban kapható ruhák. Ki lettek fertőtlenitve, és olyanok mint az újak. A babát fogja a legkevésbé érdekelni, hogy honnan valók a ruhák. Ne aggódj ezen, nekem magamnak is rengeteg ruhám van turiból, és én imádom őket.
2008. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Valahol meg igazad is van, hogy miért a drágába csússzon másszon! Sok anyuka megveszi a drágát aztán meg folyton a gyereket piszkálja hogy ezt ne csináld meg azt nem mert kiszakad az új ruhád. Ezt meg legalább nem sajnálja az ember. De amúgy meg minek is ilyen kis időre vadiúj drága ruhát venni. Meg tényleg nagyon szép és nagyon jó minőségű ruhákat lehet kifogni turikban is. Bár vannak már turik ahol átesnek a ló túloldalára, mert már szinte drágább mint a bolt, bár erre inkább felnőttruhára láttam már példát.

Ne foglalkozz senkivel. Tiszták, nem szakadtak akkor meg kit mi érdekel. De mond neki hogy szívesen elfogadsz tőle egy gyerek vásárlási utalványt ha már úgy is jön a karácsony. Erre biztos befogja a száját ez a kedves emberke. De buta emberek vannak!

2008. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig járok turiba.valahogy nem tudnák uj rucit venni a fiamnak mivel kevés a pénz miböl élnünk kell.csak a gyed ami minimál bér után van meg a családi az kevés.persze irigylem aki ujakat tud venni,de senki nem mondja meg hogy turis amit hord mert van olyan állapotba mint az ujak,a gyerek rucikat nem lehet tönkre tenni mert hamar kinövik a gyerköcök,ugyhogy ne adj a bánto megjegyzésekre,csak irigykedik hogy ügyes vagy:)!
2008. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!