Hogyan érdemes eladni a kinőtt ruhákat?

Figyelt kérdés
Ruhacsomagonként? Kabátokat külön?
2022. márc. 19. 13:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

Csomagban próbáld meg eladni.

De tényleg szarert hugyert lehet eladni.

A 180.000 forintos (!!) babakocsit raktam fel, sajnos 1x sem hasznalhattuk, (🖤) szóval vadonatúj volt. 100-ert hirdettem, 3in 1,minden tartozékával (bundazsak, esovedo, esernyő, forgatható ülés, stb stb) 50et akartak érte adni. Na mondom a kisf@szomat,hiába szürke - bézs ha majd egyszer lesz gyerek jolesz neki, ha lány ha fiú.. Majd mar kidobni 100.000 forintot, teszek rá kiegészítőket es kesz... A 80.000 forintos gyerekulest 60.ert árultam.. Haha. 10.000 meg 20.000-et akartak adni érte. Inkább becsomagoltam, es a szekrény tetején van azis. Szörnyű amilyen árakat mondanak...

20 db ruhaert jo ha adnak 5000-et,de abban lennie "kell" kabatnak, overallnak, sőt meg válogatnak is...

2022. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem 40 darabos babaruha csomagot (56-68) méret közöttit, van benne 3 átnőtt cimkés, kettő ami picit foltos, a többi alig használt, divatos, pamut anyagú bodyk stb. 6 ezerért postával, plusz 1500 ért kétszer hordott 80as, vízhatlan mamas and papas overallt jövőre.
2022. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen kabátot overált szezonban érdemes feltenni.
2022. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Vettünk babaöbölt decemberben.

75000 Ft.

Gyerek egyszer se volt hajlandó benne aludni. Januárban hirdettem is meg, számla, jótállás, féláron.

10-15 ezrekért kérték volna.

Ment ismerősnek ingyen.

Egyszerűen jobbnak éreztem valakinek ajándékba adni mint így elpotyázni.

2022. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
39%

Èrdekes, amiket itt olvasok

😀 Rengeteg használt cuccot vettem már ès egy márkás ruhacsomagèrt 9 ezer forintot is fizettem, de igènyes anyukátòl, tènyleg illatos, hibátlan darabok voltak benne, adidas együttes, nyári darabok, ingek is stb. Nem tudom, èn ahol vagyok csoportokban simán elkèrnek darabonkènt 400 forintokat is, együttesèrt 3000 forintot pl softshell overálèrt, de hangsúlyozom mindig márkás, jò állapotú cuccok, amik már csak otthonra valò pepco ilyesmi márka hát olyat sosem veszek, csak újonnan..A drágább, márkás cuccokat veszem kèz alòl ès simán eladják azèrt ahogy látom...de nyilván totál elhasznált, szöszös darabokèrt ne várj csak apròpènzt.

2022. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
44%
Én nem elhasznált darabokat árultam soha (azokat kidobtam), sok volt benne a márkás is, mégsem kellett. 5-ös vagyok.
2022. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%
Engem érdekelne jó állapotú overall csak nem tudom mekkora😂😂😂 pár hetem van szulesig de nincs overall viszont fogalmam sincs mekkora lesz a fiam mert állítólag nagy😂
2022. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!