Hogyan érdemes eladni a kinőtt ruhákat?

Figyelt kérdés
Ruhacsomagonként? Kabátokat külön?
2022. márc. 19. 13:39
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Nem tervezünk több gyereket, most 5 éves a fiam, 122-128-as ruhát hord. Újszülött kortól az összes ruhája megvan, vagy 15 doboznyi ruha, plusz kiscipők, rácsvédő, textilpelenka, cumisüvegek, bébi játékok, babakocsi, etetőszék stb minden. Egyedül a kisàgyat pelenkázóval adtam már el. Jelenleg nem dolgozok úgyhogy jól jön a plusz pénz meg időm is most van rá.
2022. márc. 19. 13:45
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Használt ruhákért nem nagyon kapkodnak sajnos. Itt a környéken jó ha 100 forintot adnak darabjáért, de azt is csak akkor ha márkás(minimum HM, Zara)

Ilyen 20 darabos ruhacsomagok mennek 1000 forint körül

2022. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán talán csomagnak elviszik potom összegért. Én csak tényleg alig használt jó állapotú ruhákat tettem fel meg kabátot, overált. Az elmegy. A többit elajándékoztam. A kicsiket a kórháznak, védőnőknek. Nagyobbakat ismerős anyukának
2022. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Én csomagonként próbálkoznék,de sok bevételed ebből nem lesz,arra ne számíts.Valóban pár száz Ft/db áron mennek.Igazából én sem vennék drágábban használtat.
2022. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint ruhákat szinte lehetetlen eladni, még fillérekért sem. Én már meguntam, elajándékozom inkább a ruhákat, nincs kedvem tárolgatni(10 éves és 1,5 éves gyerekeim vannak). Nagyobb dolgokat, mint például etetőszék el lehet adni, de sok pénzt ne remélj belőle. Kabátokat is talán elviszik, de töredék pénzért, ahhoz képest, amit ér.
2022. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kevés ruhája van amit használtan vettem neki.

Akkor pl egy melegítőnadrág amit vettem 3 ezerért azt 200 Ft-ért tudom eladni? Vagy egy kabátot amit 5-6 ezerért vettem azt 1 ezresért?

2022. márc. 19. 13:57
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Borzasztó telített a piac.

Amit én csináltam: a jobb, szebb, márkásabb darabokat, kabatokat, overált elraktam, és oda adtam unokatesomnak, aki utánam lett terhes.

A többit meg a védőnő vitte el, oda adta szegény családoknak.

Tényleg annyira potom árakat adnak egy egy darab írt, hogy nekem nem volt időm ezzel szórakozni, postára járni, átutalásokat figyelni. Alkudozni.

Meg némelyik kisruha pl kaki foltos lett, nem jött ki belőle tökéletesen, halványan látszott benne a folt, azt hogy adom el? Sehogy.

2022. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Fillérekért adogatom,miota bejött a peoco,kik,sinsay nem viszik,hiszen újonnan megkapják ugyanannyiért.

Kiskabátot 1000 ftéet adtam el most kettőt,pulcsikat 400-500 ft. Néha összerakok egy csomagot, ha h&m az el szokott azert menni, tegnap 2500ert adtam el 3 cipőt egybe... de kis pénz is jól jön,adományba itt helyben nem szívesen adom, sajnos tapasztalat,hogy a dolgozók kiválogatják.

2022. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

6 kérdésre a válasz:

H&M overalt, aki boltban 12.000, gyakorlatilag új állapotban 3500 forintért vettem használtan.

Címke volt rajta, rossz méretet vettek belőle, nem volt egyáltalán használva.

2022. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Pepco, Sinsay.

Potom áron, igaz nem a legjobb minőség, de arra, hogy a gyerek 5 hét alatt kinőjje, jobb esetben, tökéletes.

Meg lehet venni a kezeslabast a mamas&papas-ban 8000 forintért is, de minek?

És aki így gondolkozik, pl. én is, az nem szarakodik a használttal, hanem bemegy a Pepcoba.

2022. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!