Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mik a vélemények a Hauck...

Mik a vélemények a Hauck sport babakocsiról? Esernyőre vagy lapra csukhatós a jobb?

Figyelt kérdés
A Brendon honlapján néztem ki ezt a babakocsit,elsőre nagyon megtetszett.Üzletben ki lehet próbálni,ha beleültetem a gyereket?
2015. febr. 22. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem lapra csukható volt. 3 hónapig használtam városban, jó utakon. Nagyon utáltam. Két kézzel lehet csak irányítani, de úgy is nehéz, mindenben elakad. Nagyon alacsony, pedig én sem vagyok magas (162cm). Állandóan belerúgtam a hátsó kerék tengelyébe. Szerintem nagyon vékony az ülés anyaga, a varrás mellett elnyúlt, pedig csak 10 kg volt a lányom. Nekem nagy csalódás volt, mert praktikusnak tűnt, amikor vettem.

Ki lehet egyébként próbálni az üzletben. Én neten rendeltem meg. Ha kipróbálom, biztosan nem veszem meg.

[link]

Ilyen volt. Az egyetlen pozitívuma a nagy kosara volt.

2015. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, pontosan melyikre gondolsz?

Nekünk ilyen van:

[link]

Nagyon kicsire összecsukható, nekünk Opel Corsánk van, annak elég kicsi a csomagtartója, de ez belefér. Könnyen irányítható, praktikus. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy kicsit instabil, oda kell rá figyelni. Mi szeretjük egyébként, örülök, hogy ezt választottuk (előtte Graco kocsink volt, az egy monstrum volt ehhez képest, sokkal könnyebb vele közlekedni:)).

2015. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen van: [link] szuper, minden tekintetben. Nagyon könnyen tolható, könnyű, simán lehet nagyobb gyerekkel is emelni, tök jól dönthető, szinte vízszintesre, jókat alszik benne a gyerek. Egyedül talán egy hátrányát láttam, erdőben nehezebb volt vele menni, de ezt igazából nem is vártam volna el ilyen típusú kocsitól.
2015. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lapra csukhatót, vagyis ami egybekaros. Egy kézzel is lehet tolni. Nekem ilyen van: [link]

Én nagyon szeretem, 1 évesemnek vettem. Azért választottam ezt, mert a háttámlát nem hevederrel lehet állítani.

2015. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!