Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsink van...

Stokke Xplory babakocsink van és BeSafe Izi Go autósülésünk. Elvileg adapter nélkül csatlakoztatható a hordozó a babakocsivázra. Na, ez nekem nem sikerül. Sehogy se akar helyesen rácsatlakozni. Tuti, hogy nincs adapter?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
youtuben kerestél már videót?Ott elég sok kocsit bemutatnak.
2014. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen kocsink van.

Brendon:

[link]

2014. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia nekünk xplory v4-esünk van és izi go-s ülésünk.Nem kell hozzá adapter siman rácsatlakoztatható miután rárakom nem mozog bekattan a helyére abszolut nem mozog :)
2014. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közben néztem youtube-os videokat és láttam adaptert hozzá, csak azt nem tudom, akkor miért mondják, hogy adapter nélkül is jó.

Arra még nem igazán jöttem rá, hogy melyik adapter jó hozzá, de talán a maxi cosi-t olvastam valahol.

2014. jan. 26. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem stokke besafed van akkor a sima besafe-hez maxi cosi adapter kell!!!!!!! A stokkébol V4 es modell nincs :D :D
2014. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enyhén tájékozatlan vagy kedves utolsó...Inkább nézd meg a stokke magyar oldalát [link] akkor majd rájössz,hogy van ugyanis akkora betűkkel írja,hogy kiveri a szemed,egyébként november óta kapható
2014. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor a megoldás a maxi cosi adapter lesz. :)

Van már V4-es modell. Mindig újítanak :)

2014. jan. 31. 13:59
 9/9 Eleonóra Nagy válasza:
Sziasztok!Segítenétek?A www.unicobutor.hu megbízható oldal? Onnan szeretnénk babakocsit rendelni. Köszi!
2014. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!