Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 31hetes terhes vagyok és...

31hetes terhes vagyok és valaki azt mondta hogy még nem szerencsés még venni a babakocsit valaki még járt így ilyenkor már még lehet venni a babakocsit ?

Figyelt kérdés
okt. 12. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ostoba babona ez? Nyilván megveheted🤦🏻‍♀️
okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit mwgvehetsz, bármikor. Nálunk az pont 12 hetesen lett meg.
okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
24 hetesen vettem meg....két genetikai UH is negatív volt, minden rendben ment a terhességgel, Marketplace-en pont láttam egyet, ami tetszett, le is csaptam rá.
okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem kell rögtön megvenni mindent, de 31 hetesen szinte biztos, hogy a baba megmarad, max koraszülött lehetne még, de a babakocsira akkor is szükség lesz. Ennyi erővel mindent akkor kéne megvenni, ha a baba megszületett, mert sajnos történt már tragédia szülés közben is, szóval vedd meg nyugodtan, ne törődj a baromságokkal.
okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ha nem ilyenkor?

Nem az utolsó pillanatban kell.

okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszed meg, amikor akarod. Szerinted akinek a második jön és már van babakocsija az eladja? Annak a babának már a fogantatáskor megvan 🤷🏼‍♀️, max nincs előszedve (de azt neked se kell, elvan összecsukva valahol). Sőt! Nálunk még a védőnő is (logikusan) azt tanácsolta, hogy a 30-36hét között már legyen meg a nagyja a dolgoknak, mert ha korábban jön "lesz elég gondunk", ne akkor kelljen szaladgálni, kapkodva vásárolgatni. De 36hetesen már legyen meg mindene, mert olyankor sok baba ha meg is születik pár nap után hazaadják. Én 36hét 2 napra szültem, 5nap múlva már otthon voltunk. Csak az ágyneműt kellett betenni az ágyba, minden más készen várta.
okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha van hely hova rakni addig is..
okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, miért ne vehetnéd meg? Amúgy mit foglalkozol vele, ki mit mond? Akkor vásárolsz, mikor jólesik. Mi sem siettük el a vásárlást, egy-két ruhát vettem csak, de a 30. héttől rápörögtünk, most a 34. hétre megvan egy-két apróságot leszámítva minden, még úgy is, hogy több dolgot használtan vettünk. És jó is, mert nem hiányoznak már a több órás bolttúrák, meg lassan bármikor jöhet, ne akkor kelljen idegeskedni, hogy ez sincs, az sincs, a férjemre se akartam hagyni a nagybevásárlást.
okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A második genetikai után megvettük 🙄🤷‍♀️🤷‍♀️
okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

32 hetet töltöm holnap.

Okt. 1. vettük meg a babakocsit.


Visszanéztem, az előző terhességemnél már korábban megvettük.

okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!