Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki, meddig használta a babakoc...

Ki, meddig használta a babakocsit?

Figyelt kérdés

20 hónapos a fiam, de mióta jár és motorozik, azaz 14 hónapos kora óta, kb 1x vettük elő, hogy ha elfáradna az állatkertben.

De közben látok vele egyidős, meg nála sokkal nagyobb gyerekeket is babakocsizni. Lesz még olyan időszak amikor előkerülhet?

Csak azért kérdezem, mert lett némi baja a sportrésznél a csatlakozónak, de nem vergődnék a javítással, ha nem muszáj.



júl. 31. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kb ennyi idős volt, mikor végleg elhagytuk. 3,5 éves, azóta egyszer sem volt rá szükség, pedig megyünk távolságokat is.
júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy megtanultak járni, csak akkor vettem elő párszor, amikor betegek voltak és orvoshoz mentünk. Nincs messze, kb 5-6 perc gyalog (nekem), de hát egy lázas, nyűgös totyogónak nem feltétlenül van kedve baktatni még ennyit sem. De olyan 2,5 éves koruk után már ilyen esetben se használtam.
júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lányom megkésett mozgásfejlődésű volt hipotónia miatt, eleve elmúlt 1,5 mire elindult. 3 éves statuszra vittem utoljára babakocsiban (2 busszal és 1 villamossal), de hülyeség volt ekkor elpakolni, mert még többször jártam úgy vele, hogy gyógytornaról hazafelé elaludt a buszon és cipelhettem kézben nagy pocakkal.

3,5 volt amikor született a testvére, addig simán tolhattam volna alkalmanként (kb. havi egyszer fordult elő, hogy cipelni kellett).

Testvérét is 3 évesen toltam utoljára, de ő nem volt felkéredzkedős típus, igaz, nem mentünk nagyon messzire.

júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobbik hipoton, 23 hósan tanult meg járni, 2 évesen még nem ment magabiztosan, kb 2.5 éves koráig használtuk, nagyon sokat sétált, hogy erősödjön. A kicsi fiúval kb 1.5 éves kora óta nem használjuk.

Néha nehéz, pl vásárolni, de megtanulnak viselkedni. Én most terhes vagyok, 2&4 évesek, hátizsákkal vásárlok meg rendelek, mindent megoldunk így.

júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kb másfél évesen tudtam utoljára beleszuszakolni. Inkább a kismotort szereti de újabban arról is leszáll, jönne menne mindenfele.

Bevásárlókocsi sima ülését is utálja már, pedig újdonságként szerette. Mostmár csak az autó alakú bevásárlókocsiban van el.

Szülőkaros tricikli kb 3 napig volt jó, azóta az se.

júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron volt 2 éves, szeptember elején mentünk nyaralni és akkor még vittük, jól is jött. Le a partra és vissza fel is ült benne, este mikor sétálni/vacsorázni mentünk akkor is vittük, visszafelé általában már kifáradt és így tudott a kocsiban aludni. Utána ősszel még egyszer ült benne amikor mentünk vásárolni, azóta ő se kérte és én sem erőltettem.
júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kb 2 éves korig mindkét gyereknél. Utána inkább, ha hosszabb útra mentünk, csatos hordozóba vittem, ha elfáradt.
júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pont 1 éves volt mikor elratuk. 11 hónapos elindult, nem volt már értelme.
júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!