Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól nem használtátok már...

Mikortól nem használtátok már egyáltalán a babakocsit?

Figyelt kérdés
Van egy 2 évesem. Nagyon ritkán használjuk már a babakocsit. Utálom kerülgetni, jó lenne eladni, de nem vagyok biztos benne. Lehet még jól jönne párszor. Ti mikortól nem használtátok már?

júl. 18. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mindkettő gyereknél másfél évesen elhagytuk
júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém is 2 éves, kb 14 hónapos kora óta nem használjuk.
júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
mind a 2 gyerek ahogy megtanult sétálni, 1évesen már nem volt használva
júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
3 éves korukig használtuk néha, ha nekik messzire lévő távra mentünk és cipekedni is kellett, pl piac.
júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél 1 évig használtuk, a 2.nál 2,5 múlt, már majdnem 3, mikor eladtam.
júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Két babakocsink van, 2 éves a kislányunk. A 3:1-et nem használtuk 2-3 hónapja, azt mostmár gond nélkük el lehetne adni, ha nem jönne a kistesó. A másik egy picike sport, mindig az autóban van, van hogy vásárlásoknál még bele-bele ül. Azt azért én még egy darabig megtartanám. De szerintem életforma függő is. Mi nagyon sokat autózunk, mert olyan helyen lakunk. Ha valahol kiszállunk, akkor jön a lábán, vagy kismotorral. Van olyan ismerősünk, ahol 3 éves a gyerek és mindennapi használatban van a babakocsi, mert sokat sétálnak, buszoznak, abban alszik útközben a gyerek, vagy pihen, ha elfárad, meg anyukának is kényelmes belepakolni. Szóval ez azért szerintem sok összetevős.
júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Most adtam el, 2 éves a fiam,de tavaly óta nem is használtuk.
júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszú sétákra pl állatkertbe elővettük még 2,5 évesen is.

Viszont kb 1,5 éves kora óta összecsukva egy szekrényben volt nálunk, nem volt mindennapi használatban, én se akartam kerülgetni már.

júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!