Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pici lifbe babakocsi 2 kutyával?

Pici lifbe babakocsi 2 kutyával?

Figyelt kérdés

Sziaszt9k!

A 4. emeleten lakunk, nincsen lenti tárolónk, nem lehet lent hagyni a babakocsit, és teljesen kétségbe vagyok esve.

Van 2 kutyánk akikkel tervezek majd én is sétálni a babával (persze nem az első hetekben).

A lift 90×114 cm-res.

Mégis milyen babakocsit vegyek, ami mellé beférek én is meg a két kutya (egy kicsi és egy közepes)


Ami kisebb babakocsi, az ülős, de egy ideig mózes babakocsi kéne, amibe a pici aludni tud.



jún. 10. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is engedd el ezt a romantikus képzelgést és hordozz kutyasétáltatás közben. A babakocsit meg akkorra tartogasd,amikor nem viszed a kutyákat.

Nekem kutyám nincs, de lift se. Örülök, hogy sikerült egy váznyi helyet kisírnom a tárolóban, így csak a mózest kell majd cipelnem a gyerekkel. Én is el tudnék képzelni kényelmesebb megoldást, de ez van🤷🏼‍♀️

jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk is októberi babánk lesz és mi is a negyediken lakunk, annyi különbséggel, hogy nálunk nincs lift. Mi Cybex baliost vettünk és majd az autó csomagtartójában fogjuk tárolni, hurciba leviszem ott átpakolom a mózesbe és megyünk.


Egyébként olvastam, hogy feljebb ajánlották, hogy fektethető sportot használjatok a legelejétől kezdve de minket több bababoltban is lebeszéltek erről, mivel úgymond késő őszi baba lesz emiatt a nekik kell a védett mózes (szél, eső, hó stb), a sportrészben nem tudsz egy ilyen babát megfelelően és kényelmesen bebugyolálni.


Amúgy mi a Mamas&Papas-ban láttunk babyzen yoyo2 babakocsit mózessel és extra picinek tűnt, esetleg nézd meg, hogy ez méretben befér-e a liftbe, én csupa jót olvastam erről a babakocsiról és tényleg icipicinek tűnt a boltban.

jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

12-es, persze, hogy lebeszeltek a sportrol, mivel az olcsobb lenne, mintha megveszed mozessel egyutt a 3in1 babakocsi szettet :)

Nagyon szuper bundazsakok leteznek, de lehet venni puha mozest is a sporthoz. Tokeletesen be lehet bugyolalni a babat, nyugi.


Amugy a babyzen yoyo egy sport babakocsi, az mar nem baj, mert jot olvastal rola vagy mi? :D

Ahhoz is csak puha mozes van, ha kulon megveszed.

De vannak ennel sokkal olcsobb megoldasok is, irrealisan draga ahhoz kepest, amit tud. Mert plazaban oke tologatni, de jardan mar nem annyira.

jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

12, a Balioshoz aztán tényleg felesleges volt a mózes, tökéletesen téliesíthető bumdazsákkal is. Itt még nincs is teljesen lefektetve, mert nagyobb gyerek feküdt benne:

[link]

(Egyébként 4. emelethez jobb lett volna a Melio, hogy alkalmasint fel is bírd cipelni.

Sajnos fogalmad sincs, hogy milyen tortúrára vállalkozol. Nem lesz az olyan egyszerű, mint írod.

1, hurcihoz nem ugyanúgy kell öltöztetni; 2, a csomagtartóban lehül a kocsi. Egyáltalán elfér majd mózessel benne?

jún. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetekben hallottam már, hogy úgy oldják meg, hogy a babát magukra kötik, a babakocsit összecsukva belegózzák a liftbe, és már odalent applikálják a babát bele, ha semmiképpen nem akarsz hordozni.
jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

A 13-14. válaszolónak üzenném, hogy hiába téliesíthető egy fektethető sportrész közel sem lesz olyan egy újszülött számára, mint a mózes! Nekem pl a balios sport bundazsákkal közel sem adja azt a biztonságot egy pici babánál, mint a mózes. (Csak zárójelben teszem hozzá sehol nem akartak lehúzni pénzzel, eredetileg priamat szerettem volna venni de minden helyen lebeszéltek erről pedig dupla az ára, mint a baliosnak. Ráadásul egy alkalmazottnak teljesen mindegy mennyit költök).


A babyzen yoyo-t a kis mérete és a MÓZES lehetősége miatt ajánlottam, a puha mózes is védettebb, mint a sima sport, hiába a bundazsák.


A melio nálunk nem jöhetett szóba a kis kerekei miatt (szintén pláza babakocsi) azt meg nyilván tudom, hogy nem lesz egyszerű a negyedikről hurcizni és babakocsiztatni a gyereket de őszintén kedves válaszoló mit kellene csinálnom? Megdobsz 150 millióval, hogy vegyek családi házat vagy ne menjek hosszabb távon ki a házból még a gyerek önállóan nem jár? (Csak hordozni nem szeretnék). Nálunk a környéken a csomagtartóban tartják a babakocsit mert csak így megoldható (a negyedikre gyakorlatilag nincs babakocsi amit fel tudnék cuccokkal és gyerekkel cipelni, a 8 kilós meliot sem). Ohh és a kocsim miatt ne aggódj pontosan tudom mi es mennyi fér a csomagtartóba.

jún. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A Melio 5,9 kg és nem plázában, hanem teljesen átlagos városi körülmények között használtuk. Kátyús járdán, homokon, kavicson (játszótér).

Egyáltalán nem számít kicsinek a kereke, és király a felfüggesztése. Pont a Baliost cseréltük le rá.

Nem egyszer a 8.-ra cipeltem fel benne a gyereket, amikor elromlott a lift. A Baliost a magasföldszintre se volt egyszerű (nálunk onnan indul a lift).

jún. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os, dolgoztam bababoltban, mi pluszt penzt kaptunk azert, ha bizonyos tipusu babakocsikat eladtunk. Mindig ki volt adva havonta, hogy most eppen melyiket kell nyomatni :D

Amugy ezert is hagytam ott, mindenfele hulyesegre szinte ra kellett beszelni a vevoket, nem birta mar a gyomrom.


Es a legtobb sport babakocsira lehet puha mozest csatlakoztatni.

De lenyegtelen. Meg se szuletett meg a babad,de mar mindent annyira jobban tudsz. Oke 🤣

Mindegy tenyleg.

jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!