Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pici lifbe babakocsi 2 kutyával?

Pici lifbe babakocsi 2 kutyával?

Figyelt kérdés

Sziaszt9k!

A 4. emeleten lakunk, nincsen lenti tárolónk, nem lehet lent hagyni a babakocsit, és teljesen kétségbe vagyok esve.

Van 2 kutyánk akikkel tervezek majd én is sétálni a babával (persze nem az első hetekben).

A lift 90×114 cm-res.

Mégis milyen babakocsit vegyek, ami mellé beférek én is meg a két kutya (egy kicsi és egy közepes)


Ami kisebb babakocsi, az ülős, de egy ideig mózes babakocsi kéne, amibe a pici aludni tud.



jún. 10. 17:50
1 2
 1/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
Jól mérted meg azt a liftet?Mert az extra kicsi,nem hiszem,hogy van ilyen babakocsi ami ebbe befér.(kutya nélkül sem)
jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Mi lenn az autó csomagtartójába tartottuk.
jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Magadra kotod a gyereket, eloszor leviszed a kutyakat. Oket ott valahova kikotod, majd visszamesz a babakocsiert.

Max ezt tudom elkepzelni.

jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pedig 90×114 cm + ott még van egy kis szegély, amire ha fel tudom rakni, akkor nagyon maximum 92x120 cm.

És nincsen kocsink.

Nincsen semmi 9lyan megoldás amivel lent tudnánk hagyni a babakocsit.


Már kezdek nagyon kétségbe esni, mert a baba Októberbe jön és még mindig nem tudom, hogyan fokunk közlekedni

jún. 10. 18:25
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Amugy ne is gondolkodj nagy babakocsiban. Van olyan sport, amit lehet 0 hotol hasznalni, olyat vegyel. Abban se vagyok biztos, hogy egy nagyobb babakocsi kinyitott allapotaban egyaltalan befer-e a liftbe.

Bar nyilvan ezt le kell merni.

jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Le kellene passzolni a kutyákat. Egyébként sincs helyük kisgyerek mellett.
jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

A két kutyával lesz gond. Alapvetően ebbe a liftbe bármi befér, kivéve a lengyel batárokat. Cybexek között nézelődnék. Keskeny, de nagy ülőfelületű kocsik. Pl:

[link]

jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Minek babakocsi? Főleg ha ilyen lehetetlen a helyzeted? Kösd mahasra a babát, amugyis az a legjobb neki és q kutyák is elfernek. De én se így, se babakocsi mellett nem vinnem a kutyákat sehova, mert ha osszebalheznak más kutyákkal csak magadat veszelyezteted
jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Babakocsi helyett hordozz, ha a kutyákat os viszed
jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Kb mint a 3as azt tudom írni.
jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!