Mi kulonbseg van egy 100 es egy 200 ezer forintos babakocsi kozott? Amik kulsore egyformanak neznek ki.





Nincs olyan ami egyformànak néz ki
Maximum annyiban, mint egy 20e és egy 5000 ft-os cipő esetében.. valóban talpa: kereke van mindkettőnek










Hogy van ez más termékeknél, kérdező?
Van, amikor a minőséget fizeted meg, de sokszor csak a márkát.
Nekünk egy noname babakocsink volt, ráadásul használtan vettük (két gyereket szolgált ki előttünk). Szépen gurult, nem akart szét esni, nem recsegett-ropogott. Kiszolgálta a mi két gyerekünket is. Utána odaadtuk valakinek (ingyen), mert még akkor is használható volt.










Hármasnak annyiban van igaza, hogy van, hogy a márkát fizeted meg. De van, hogy a minőséget.
A lidl-ben is lehet futó nadrágot venni, csak négy mosás után kibomlik a varrás, a Nike nadrágnak még nem. Igaz, tízszer annyiba kerül. Ezer példát lehetne még mondani.















Kedves kérdező, senki nem használt annyi babakocsit mint én: egyetem alatt végig gyerekekre vigyáztam. Találkoztam olcsóbb, drágább és középkategóriás kocsikkal is.
Nekem az a tapasztalatom, hogy a drágább rendszerint nem véletlenül drágább.
Más kérdés, hogy használtan a drága kocsit is meg lehet kapni olcsóbban, mi is így tettünk a saját gyerekkel.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!