Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segítsek a hugomnak?...

Hogy segítsek a hugomnak? Egyedül maradt és agusztusban szül.

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú lenne leirjam, de dióhéjban annyi, h szétmentek a párjával és talán egy kicsit felelőtlenül vállalta a gyereket a hugom. Most nálunk lakik, ide szüli meg a lányát. Nekem normális párkapcsolatom van, van egy tündéri fiam, boldogok vagyunk. Ugy látom,h amióta a hugom ideköltözött mégjobban magába fordult, gondolom látva minket. Van,h már eltelik egy nap anélkül,h beszélnénk. Pedig nem nagy lakás, de elkerül minket. Félek,h igy nem tudunk együtt élni,de annyira be van fordulva,h nem érdekli semmi, de semmi...anyagilag em teheti meg,h külön lakjon,de alkalmazkodni nem akar. Én meg ilyen állapotban nem akarom idegesiteni,engedek neki. Elég extrém a szitu,de volt vki hasonló helyzetben? Vagy van vkinek vmi ötlete hogyan rázhatnám fel és verhetnék bele egy kis életet? Előre is köszi
2010. júl. 11. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz eset, de nem sokat tudsz tenni. Szerintem amikor megszületik a baba, ez megváltozik majd, mert értemet ad majd az életének :) Addig meg támogassátok, érezze hogy szeretitek, hogy vele vagytok :)
2010. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam. Költözhettem haza....Nálam koraszülés lett a vége, a befordulásnak, hiába volt mellettem a családom.

Amikor megszültem sem lett jobb, mert akkor folyamatosan azon rágtam magam,hogy lehet ilyen egy apa,hogy nem kíváncsi a gyerekére...stb.

Hozzáteszem előtte egy vita sem volt teljesen harmonikusnak tűnt minden.

Segíteni nem tudok, én átérzem a helyzetét, de ebben a helyzetben nekem is mondhattak, tehettek bármit pillanatnyi megoldás volt minden, a égén mindig a befordulás lett.

2010. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mi is pont ugyanígy voltunk, szóval nem egyedi az eset ezek szerint.

amíg terhes volt folyton támogattuk, szórakoztattuk, vittük jobbra, balra, kiszolgáltuk, szidtuk az apát ha kellett stb.

aztán megszült és elfordult tőleünk, kibékült a párjával, majd újra összevesztek és ezt többször.

folyton hazudozott, elfordult tőlünk, szinte még ránk haragszik, hogy miért bántottuk a párját.

szóval persze támogasd,de mindkettőtök érdekében inkább foglalkozz a saját családoddal, neki meg kell tanunia egyedül megoldani a problémáit, de persze légy ott ha kell, mást nem tudsz. ja és ne te idegeld magad az ő döntései miatt, mert rámehetsz, ez saját tapasztalat:-(

2010. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!