Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülfájás csillapítására...

Fülfájás csillapítására Panadol szirup vagy Germicid-C kúp?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a kicsit. Germicid-C inkább lázcsillapításra való.. bár fájdalamt is csillapít. Illetve a középfül gyulladás lázzal is jár.ált magas lázzal. A nurofenről tudom,ohgy leht párhiuzamosan adni a gemiciddel.. Mi úgy adtuk ilyenkor, ohgy 1 kúp és 1 óra múlva a szirup. Így nyugodtan aludt. De ha fáj a füle én elvinném ügyletre.. kifakadhat és az nem jó.
2010. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónapos.A fülészeten azt mondták semmi baja,a gyerekorvos meg fülcseppet adott,plusz azt mondta,hogy Germiciddel csillapítsam a fájdalmát.Hát valami fáj az tuti,mert nagyon sír,és a láttam,hogy valóban a füle nyomásérzékeny volt.Hogy a fülész miért nem talált semmit,nem tudom.Minden esetre csepegtetek neki,és kapott egy kúpot is éjszakára. Csak egy barátnőm mondta,hogy szerinte inkább Panadol szirupot kéne neki adnom.Azért kérdeztem,hogy kinek mi vált be,mert még nincs tapasztalatom ilyesmiben.
2010. júl. 10. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon,hogy nyomásérzékeny a füle? Enged hozzá nyúlni? illetve ha a füle tővét megnyomod sír? ( CSak mert így értem én)

Ha vna otthon kövirózsa annak levét is lehet csepegtetni. A Gemicid jó nyugtató is. Tud majd aludni. Tegyéál valami meleget a fülére ha hagyja, melegsó a legjobb. zokniba csavarva felmelegíted és azt. Vagy ha van most a feje alá tehresz neki elektormos melegíytő párnát és ösztönösen melegíteni fogja a fülét vele. Persze csak alacson fokozaton.Remélem megússzátok ennyivel. Fürdésnél pedig ne kerüljön víz a fülébe. Nem bja ha most pár napig kimarad a fürdés. CSak moskaodik.

2010. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen hozzányúlni szabad,de a doktornő megnyomta,és iszonyú sírás következett.Kis éles sivítós hangon. :(
2010. júl. 10. 21:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!A fülét bedugtam vattával,mikor fürdettem.Melegítőpárnánk sajnos nincs,de holnap a sót kipróbáljuk!
2010. júl. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!