Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon megterheltem 2 hónapos...

Nagyon megterheltem 2 hónapos babám szervezetét?

Figyelt kérdés

Ma utolsó étkezésként 180 ml tápszert adtam a babámnak.

Mindig 120 ml-t adok neki, de sírni szokott ha elfogy az üvegből. A dobozon az áll, hogy napi hatszor kell 120 ml-t adni neki, de ma 4, 12, és 15.30-kor evett. Így az esti 8-as etetésre megcsináltam 180 ml-t és úgy voltam vele, hogy eszik belőle amennyit eszik. Arra nem gondoltam, hogy mindet megeszi. A sógornőm mondta, hogy ilyet nem szabad csinálni, mert megterhelem a szervezetét.

Fél kilenckor elalszik, és már csak reggel 5 óra körül kel fel.Így nincs meg a hatszori evés.

A babám hétfőn lesz 2 hónapos.

Nagyon rosszat tettem hogy hagytam ennyit enni?


2010. júl. 9. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem látod rajta a hasfájás jeleit,nem hányta ki semmi gond.Nálunk is volt ilyen,mert a doboz szerint ajánlott adag nem volt elég neki.Érzi azt,ha már teli a gyomra.
2010. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tettél semmi rosszat!

A babák tudják,hogy mi az elég és hogy mi a kevés.

Nyugodj meg,nem kell a nagykönyvhöz alkalmazkodni,hiszen minden baba más,így nem kell mindent úgy csinálni,amit ahogy az meg van írva.

Egészségére a picúrnak,Te pedig ne idegeskedj.

2010. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy!! Ne aggódj, ha sok, akkor max. visszabukja!
2010. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tettél rosszat, a baba tudja mennyire van szüksége ne számolgasd hanem adj neki annyit amennyi jólesik.:)

Lehet nem 6x evett hanem csak 5x holnap meg 7x fog,ez változó.A dobozon csak tájékoztatónak irják rá mennyit adj,de igazából ezt babája válogatja.

2010. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Megnyugodtam.

Nem bukott vissza egy cseppet sem. Ráadásul böfi után betettem az ágyába és már aludt is. Ilyen ritkán van.


Mégegyszer köszönöm, hogy megnyugtattatok!

2010. júl. 9. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

jóllakott a drága :))

semmi rosszat nem tettél, ha ennyit kíván, akkor ennyit adj neki, ha sír a 120 után, akkor az nem elég, éhesen ne hagyd szerintem

a dobozon lévő mennyiség meg csak tájékoztató adag, nem minden baba eszik ugyanannyit, mint ahogy mi felnőttek se

2010. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Max reggel kicsit tovabb alszik, mert nem ebreszti fel a korgo pocija :)

Ugy is kiloki a szajabol ha eleg volt Neki :)

Probald ki, hogy kicsit tobbet csinalsz Neki minden etkezesre (irtad, hogy sir, ha elfogy) es eszik amennyit ker.

1-2 nap alatt kiderul, hogy eleg-e neki a 120 mili vagy mar tobb kell Neki :)

Sok boldogsagot a picihez :)


5hos kislany anyucija (szinten tapszeres baba)

2010. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!