Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz hogy a DM-ben a...

Az igaz hogy a DM-ben a legerdemesebb bebikajat es pelenkat venni? Mert hogy tartjak altalaban az alacsony arakat?

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy van e olyan hely ahonnan allandoan lehet jo arban kapni ezeket es nem allandoan az akciokat figyelni?
2010. júl. 8. 21:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát igen előbb utóbb rájönnek az meberek, hogy tesco egy nagy rakás Sz.R, a higiéniáról, romlott élelmiszerkről, sok gagyi gazdaságos termékról ne is beszélve.

Én az összeset bezáratnám:-(((

2010. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki rá van szorulva a munkáltató által,hogy ott vásároljon még nem kell leszólni.Mi soha nem veszünk gazdaságos cuccot,ugyanazt a márkát veszem meg ott,mint a dmben vagy a metroban vagy a sparban vagy bárhol máshol.A márka minősége nem az eladó helytől függ szerintem.Nekem a kisbabám a dm-es pelustól hólyagos lett....másnak az jön be és más nem,nem vagyunk egyformák,ezért még nem kell leszólni vagy lepontozni a másikat.
2010. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!