Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettetek a gyerkőc feje...

Mikor tettetek a gyerkőc feje alá kispárnát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 17 hónapos, még nincs alatta. Keresztszüleitől kapott egy junior garnítúrát, paplan, párna. Arra gondoltam, hogy ha kiköltöztetjük a kiságyból (évvégén), akkor már kispárnát is megkapja. Szerintetek?
2010. júl. 8. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányom majdnem két éves, eddig ő sem párnán feküdt, de mivelközöttünk alszik mostanában egyszerűen ráfekszika mi párnánkra. Úgy vettem észre kényelmes így neki, szinte deréktól felfele a párnán alszik. Lapos, nagy párna. Így kapott ő is egyet. Nagyon szereti, követeli is, de nem egész éjszaka fekszik rajta, mondjuk ő amúgy is vándorol fel-alá-jobbra-balra egész éjszaka.
2010. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom 17 hós, ő elég régóta egy nagyon vékony babapárnán alszik.
2010. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En valamikor harom honapos koraban tettem parnat (egy nagy lapost)a kis feje ala mert allandoan csak oldalt fekudt es kezdett "tojas"feje lenni.Parnaval szepen kialakult de azota nem tettem ,most egy eves lesz.Szerintem amig nem muszaj nem kell parna,egyenesebb marad a gerince.
2010. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babapárnán alszik mind a két babám 5 napos korúk óta,ami egészen lapos
2010. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21 hónapos a lányom,még nem aludt párnán.Vannak kispárnái de eltolja őket,neki párna nélkül kényelmesebb!
2010. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!