Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól tettetek kispárnát a...

Mikortól tettetek kispárnát a babátok feje alá?

Figyelt kérdés
Kislányom 16 hónapos,de fogalmam sincs mikortól lehet párnát használni.
2009. okt. 25. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ekkora, imád hancúrozni a párnáimmal, de alváshoz még nem adok neki.

Egyébként úgyis kidobná az ágyból, csak a jobb hüvelykujja kell neki, macik is röpülnek kifelé.

2009. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem a kérdést. A kispárna alapvetően egészségtelen, illetve egészségesebb anélkül. Miért használnál?!

Persze ha esetleg ross alvó a kislányod, akkor érdemes kipróbálni!

2009. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 17 hós múlt,de még fel sem merült bennem,h kellene neki párna.A nagy 17 éves,és csak kispárnát használ.Ő kb.3 éves korában kezdett párnával aludni.
2009. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Húha,bocsánat,hogy felmerült bennem a kérdés!!!!
2009. okt. 26. 07:52
 5/10 anonim ***** válasza:
:D Fiam 15honapos lesz és van egy kispárnája amit már kiskora ota hurcol,vele alszik.Van amikor a popoja alatt van hogy a feje alatt köt ki.De mostanság egyre többször a feje alatt.Probálj neki adni egy vékonyabb,puha párnát.Nem lesz tőle semmi baja:)
2009. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszem, hogy megbocsájtok :S
2009. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm szépen.Néhány válaszolót nem értek,miért kell rögtön lehurrogni az embert mert kérdez valamit.NEM AZÉRT KÉRDEZTEM MEG MERT ROSSZAT AKAROK A GYEREKEMNEK!!!
2009. okt. 26. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 16 hónapos, szerintem 2 éveskorában veszek neki egy laposat, de most még jó ez így:)
2009. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 22.31-es válaszoló vagyok.Ha nekem szántad a kicsit gúnyosnak ható első kommentedet(a húha,bocs....)akkor az elég rosszul esik,mert én ezzel azt akartam írni,h ezen még nem is gondolkoztam...szval segíteni próbáltam.Megsérteni nem akartalak.
2009. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Némelyik ember olyan állszent. Kívámcsi lennék, hogy ő is párna nelkül alszik? Szívesen kihúznám a feje alól ejszaka apárnát és mondanám neki, hogy így egészséges. Nekem 16 hónapos és én is ezen gondolkodok. Van egy lapos kiskutyája amit alváshoz használ. Mostanában azt figyeltem meg, hogy inkább kispárnának használja. Lehet, hogy rakok be neki kispárnát.
2009. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!