Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a kisbabám pelenkázá...

Miért sír a kisbabám pelenkázáskor?

Figyelt kérdés

9 napos a kisfiam.

Minden pelenkacserét végigordít. Az ordítást csak akkor hagyja abba, amikor a badin az utolsó patent is be van patentolva. Ezután bármit adhatok rá, nem ordít.


Valami ötlet, hogy mit lehetne csinálni vele? /Figyelemelterelés nem jött be:( /


2010. júl. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért sír pelenkázáskor, mert 9 napos :) Nem bírja, hogy piszkálod, ennyi. Személyes sértésnek veszi, hogy macerálod, ahelyett, hogy hagynád a cicin, vagy az ágyában, vagy akárhol. Majd megszokja, ne aggódj.

Aztán azért fog sírni pelusozáskor, mert el akar majd forogni, aztán elfutni, stb. :)

Amúgy gratulálok a kis újszülöttedhez :)

2010. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

így van, ahogy az első írja!

Megszokta, hogy anyu hasában minden "egyszerű", elég volt neki hogy a kórházban átpelenkázták, még otthon is folytatódik...?! :))

Nálunk mostmár az a gond, hogy állandóan átfordul, és hát fürcsi után meztelenül indul neki az ágy másik végének, és élvezi hogy "kergetem":DD

2010. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel. :)

Nálunk még az volt a baj, hogy utált hanyatt lenni, mert jobban feszítette a pocakját a büfi, azért is lett hason alvó... nagyon hasfájós volt.


Már 13 hónapos, de újra utálja a pelenkázást. Ma már azért, mert inkább lenne meztelenül.

2010. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is írtam egy ilyen kérdést, biztos kidobta neked, mikor ki akartad íratni a sajátod, egy szellemes megjegyzés is volt a válaszok között: fordítsam meg a gyereket... HAHAHA... Nálunk a fürdés utáni szababdságot nem engedi a fiam elvenni semmi pénzért... Imádnak meztelenkedni!!! És ha becsomagoljuk őket, azt nem díjazzák... Csupán erről van szó. 9 hónapnyi meztelenség után kész rémálom nekik az itt is ott is szorító, kényelmetlen pelus, na meg a többi réteg. :) Sebaj, megszokják... (Mellesleg még a felnőttekben is megvan ez a magzatkori meztelenség-szeretet, hát még egy újszülöttben.) :)
2010. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utálja, hogy matatnak kellemetlen helyeken. :) A figyelemelterelés jó lesz, ha elég értelmes lesz hozzá. Az én fiam is végigüvölti a peluscserét, most 5 hetes, és tegnap már egy dallal sikerült elhallgattatnom, de azért jó pár hónapig ne várj csendet ilyen esetekben. :)

Gratula hozzá!

2010. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 112 hos és még most is ordit nekem is azt mondtak megszokja de nem szokta meg.

Eddig azért sirt mert piszkáltam utána azért mert ment volna:forgolodott,kuszott mászott,most járna közben.

GRATULA a kicsihez!!!!!

2010. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolso vagyok 12 hos!

Egy egyesel többet ütöttem.

2010. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!