Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 7 hónapos...

Normális hogy 7 hónapos kisbabám minden pelenkázáskor kakis?

Figyelt kérdés
Nem híg a széklete, és nincs is nagyon sok, ilyen krémszerű, világos, és elég érdekes szaga van. Nem változtattam semmit az eddigi étkezésén, reggel és este tápszert kap, délelőtt tejpépet gyümölccsel, aztán kétszer húsos főzeléket. De eddig is ezt kapta. Viszont most kapott először tököt (sütőtököt már evett korábban, de ez főzőtök), lehet, hogy attól? Végülis nem kakil többet, csak sokszor, kis adagokban. Nem nyűgös, pont olyan jókedvű mint eddig. Ez normálisnak mondható?
2008. máj. 24. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha babád jókedvű, jól érzi magát, nincs változás a viselkedésében, akkor normálisnak tekinthető a sokszori széklet is. Valószinű, hogy az új ételek bevezetése okozhat változást az emésztésben, székletürítésben. A baba szervezetének is idő kell minden új étel adásakor, hogy hozzászokjon.
2008. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy jön a foga?? az jár ezzel...
2008. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De, épp fogzás van, nem tudtam, hogy ez is annak a tünete! Köszi a válaszokat, megnyugodtam!
2008. máj. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!