Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés? Ki milyet venne...

Gyerekülés? Ki milyet venne melyik a jobb tesztek ide vagy oda? Cybex römer vagy mi melyik tipus? Kinek mi jött be isofixes vagy nem isofixes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van a kocsitokban isofixes, akkor az a kényelmesebb, beszerelés szempontjából. Nekünk a Maxi cosi vált be.
2010. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenek vannak: [link]

Ha megengedheted magadnak,akkor sztem ne sajnálj rá pénzt,megéri! Csak ajánlani tudom,és maximálisan meg vagyunk elégedve vele,főleg a kisfiam :)

2010. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre még csak hordozónk van, de most tervezzük a gyerekülés beszerzését. Be Safe-t fogunk venni, ez most nagyon jó minden szempotnból. Nem isofix-est veszünk, mert azt csak az egyik kocsinkba lehetne berakni. Így is nagyon stabil. Állítólag nagyon szeretik a babák, mert jó magas, és kilátnak belőle. Dönthető is.
2010. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi középkategóriásat vettünk (chicco neptune), a teszteken nem szerepelt jól, viszont volt autóbalesetünk (forgós, fejreállós, durva fajta :(), és ott szerencsére szuperül teljesített, szóval én nem vennék semmilyen mást teszt ide vagy oda.
2010. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi Cosi Cabriofix volt 9 kg-ig, és most Maxi Cosi Tobi van 9-18 kg-ig. Mindkettő stabil, biztonságos, és jók a tesztjeik. A hordozót használtan vettem Vaterán, igy annyira drága sem volt, de a Tobi-t újonnan, mivel több évig fogja használni. Az isofixesek a legbiztonságosabbak, csakhát az sokkal drágább sajnos.
2010. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!