Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velemenyek a Babamosoly es...

Velemenyek a Babamosoly es Mecsek teakrol?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A babamosoly, sima édeskömény tea (a dm- sajátmárkása sokkal olcsóbb - bio édeskömény), a mecsek baby, kamilla-édeskömény tea.


Én mindkettőt adtam a kislányomnak, kb, 4 hetes korától, mivel tápszeres volt, de a mecsek baby-t csak hetente 1-2x a kamilla miatt.


Nekünk az édeskömény nagyon bevált, de sok babának hasfájást okozhat. Ki kell próbálni!


21 hós kislány anyukája

2010. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Mecsek Baby teáról annyit tudok mondani, hogy amíg a most 5 hónapos kisfiam azt itta, addig rendszeresen fájt a hasa. Mikor abbahagytuk, már csak nagyon ritkán fájt neki. A barátnőm kisfiánál is ugyanígy volt.
2010. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi hogy megosztottak velem tapasztalataitokat. Mar csak azt nem ertem hogy akkor miert ajanljak hasfajasra?

Lehet ha jobban jarok ha maradok a cseppeknel :)

2010. júl. 7. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a kis pocakja fáj a babádnak akkor arra vagy ánizsteát vagy édesköményt próbálj,nekünk bevált mindkettö,de a mecsek babytöl az én babámnak is fájt.

Az édesköményböl én is a babylove,dm-est ajánlom,ánizst meg a patikában tudsz venni,azt hiszem ugy kell kérni,h ánizstermést szeretnél,és akkor azt leforralod neki,nem kell erösre egyiket sem,remélem tudtam segiteni neked!

2010. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!