Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babájának görbe volt a lába? Mi miatt? Milyen vizsgálatot csináltak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden babának görbe a lába.

Orvos mondta, hogy valami nincs rendben?

2010. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem. Csak a családban több babának is volt d vitamin hiánya. És a kisfiamnak is elég görbék lettek a lábai az utóbbi hónapokban.De a dokink még csak rá sem nézett és elég tanácstalan vagyok, hogy mit is kellene csinálni.


Tény, hogy korán állt fel magától és korán is kezdett járni, meg nagy baba is. De zavar, hogy ilyen kis görbék a lábai.,

2010. júl. 5. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha naponta adtad neki a Vigantolt,nem lehet D vitaminhiánya.Szerintem is minden babának görbe a lába,majd kinövi.
2010. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Kedves kérdező, ha ennyire zavar, akkor jelentkezzetek be az ortopédiára, van magánrendelő is, ott gondolom nem kell heteket várni a vizsgálatra. De szerintem nincs semmi gond!

2010. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!