Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt kiságy a babátoknak?

Használt kiságy a babátoknak?

Figyelt kérdés
Tennétek-e neki,és ha igen milyen tippetek van a felújításra?
2010. júl. 4. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a keresztfiam kiságyát kaptuk meg. 2,5 évig használta, de olyan mintha új lenne. Nagyméretű, stramm, kókuszmatracos rácsos ágy, amelyet csináltattak nővéremék, hozzá készíttették a pelenkázó asztalt is, színben, stílusban egyforma a kisággyal. Ha gondolod cseréld ki benne a matracot, vagy csak a huzatát, pácold le a rácsokat.

Ha jó állapotban van (nem recseg-ropog, nem nyeklik) akkor szerintem különösebb felújítást nem igényel.

2010. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőm kiságyát kaptam meg, amelyben már három gyerek nőtt fel. Felújítani nem volt időnk (tél, panel), de jó állapotban van.
2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20:56-os vagyok, ja és vettünk bele egy kókuszmatracot
2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs túl jó állapotban,de nem tudunk a javításnál többet költeni rá sajnos.Festünk,ragasztunk.Mindenkinek ilyen nehezen indulnak a dolgai?
2010. júl. 4. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nin vele gond, finoman felcsiszoljátok,és bababarát festékkel lefestitek. Két kiságyunk van, az egyik használt nekünk is.
2010. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi használt kiságyat vettünk, használt babakocsit és használt ruhákat -azóta is. Használt hordozót kaptunk, stb, stb. Nincs ebben semmi rossz. Boldog baba :)


Lecsiszoljátok, bababarát festék vagy lakk vagy nem tudom, mi mehetne rá, hogy szép legyen, de káros ne, csavarokat megerősíteni, és kész :)

Vagy csak leírni ilyen egyszerű? :D

2010. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is használt kiságyunk van. 12 éves ágy, de alig volt használva, mert mond a kettő gyerkőc a szülők között aludt. Így még matracot sem kellett bele venni másikat. Átmostam Domestosos vízzel és kész.
2010. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Siman vennek. Az elso fiam szuletese elott ajandekba kaptunk agyat, teljesen uj volt. De nem a legdragabb, legmasszivabb fajta, egy kozeparkategorias ikeas kisagy.

Most hasznalja a 2. babank es hogy oszinte legyek egyaltalan nem latszik rajta a hasznalat. Teljesen szep, uj allapotu, nem nyekereg, nem mozog, nem kopott, nem is koszos, hiszen folyamatos hasznalatban van.

En nyugodt lelkiismerettel adnam tovabb annak ellenere, hogy ket gyermek hasznalta, sot, siman megvennem, ha agyra lenne szuksegem.

Mivel a festes is tokeletes, igy en atmosnam es matracot ujat vennek bele.

2010. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi is ikeas hasznalt kisagyat kaptunk, es mivel keves dolgot kaptunk, nagyon orultunk neki.

Semmi problemat nem latok vele :)

Felujitani nem kellett, nem festeném le semmiképp, mert megragcsalta, talan ilyen muanyagot vennek ra, hogy ne a fat ragja. (ikeaban volt, sajnos mire lattam hogy letezik ilyen, mar tisztara megragta a gyerkoc :))

2010. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi is kölcsönbe kaptunk egy olyan kiságyat, ami már két kicsit kiszolgált. Szépen lemostam, a kopott fehér festéket kézzel csiszolóvászonnal lesmirgliztem és bababarát festékkel lefestettük, 3000ft-ért vettünk bele új matracot.

Nincs ebben semmi szégyellnivaló, sőt, akár környezettudatosságnak is nevezheted, hogy 1-2 évi használat után nem a szeméttelepen végzi egy tökéletes babaágy :)

2010. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!