Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátokat a babakocs...

4 hónapos babátokat a babakocsi melyik részébe rakjátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mozes, hordozó, vagy a sport rész fektetve?
2010. júl. 3. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek milyen a babakocsija. Ha még ne tud ülni, márpedig 4 hónaposan nem tud, akkor nyugodtan lehet még a mózesben, ha csak a sport rész nem dönthető teljesen, 180 fokig!
2010. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sétálunk mózes, hordozóba akkor rakjuk ha kocsival megyünk valahová, mert azt csak rárakom a vázra. Hordozóba a nagy melegekben beleizzad! Sportrészbe csak akkor raktam mikor már ült 6 hónaposan félig fektetve vagy ültetve.
2010. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem vizszintesig dönthető sport részbe raktam, mivel utálta a mózest, a hordozó pedig meleg volt (tavaly nyár).
2010. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Chicco babakocsim van, már nem fér a mozesbe a babám (4 hónapos)én a hordozóba teszem és most fogom kipróbálni a ülős részét teljesen elfektetve, mert a hordozóban már nagyon melege van.
2010. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még akkor a mózesben vittem:)
2010. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!