Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Zapp babakocsi? Vélemén...

Quinny Zapp babakocsi? Véleményk? Ki mennyire és miért szereti/nem szereti?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?Mennyire vagytok megelégedve vele és a baba? 8 hónapos a fiam és egyszerűen,hiába vettem nagy autót a Graco teljesen elfoglal egy hatalmas csomagtartót.Nem nagyon tudok így pakolni egy nagyobb bevásárlás után.Szeretném kicserélni.Megérné?Láttam használtan 30.000ért lábzsákkal,esővédővel,utazótáskával együtt. Ja és narancssárga színű,a lábzsák fekete hozzá.


[link]


2011. nov. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kocsi....4 bajom van vele!


-nincs karfa(a lányom imádja fogni a karfát)

-nincs bevásárló hálója

-nem dönthető

-nagyon rosszul tűri a terepet


De ezenkívül imádom,de van egy erősebb kocsink is a mindennapos sétához,ezt csak kapkodósnak autóba használjuk.

2011. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, nagyon szerettem, mert könnyű kis helyen elfért (összecsukva) a gyerek is szerette. Ami miatt eladtam az az volt, hogy nem lehet pakolni bele és csak azért, hogy a vásárlásoknál elővegyem luxusnak éreztem.


De egy nagyon szuper kis kocsi. Sok van fent a teszveszen/vaterán érdemes körülnézni, mert lehet, hogy olcsóbban is hozzá jutsz.

2011. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 17. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem! Bevásárló hálót és karfát is lehet hozzá kapni! Alaptartozékban van hozzá esővédő, szállító táska, adapter maxi cosi bébihordóhoz.

Igen, a háttámla nem dönthető, de nekünk az nem létkérdés. A kislányom nem alszik benne, csak nézeget. 15 hós.

2011. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!