Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki mostanában vett át Felicit...

Aki mostanában vett át Felicitas csomagot mi volt benne? 4 hónaposra gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én most vettem át vagy 3-mat (küldik, ha kell, ha nem), írom, mik voltak benne: egy Képmás magazin, egy Babamagazin, egy Kismama magazin, prospektusok (Nurofenes, Nestlé babatáplálási, reklámcuccok), egy üveg Nestlé bébiétel, Nestlés reklámszatyor, Nestlés kanál, Johnson's Top to Toe fürdetőminta, Sudocrem minta.

:)

2010. júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, még kihagytam a Vanish mosópormintát. :)
2010. júl. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én összesen kettőt vettem át: Elsőt még a kórházban adták az volt benne amit az első válaszoló írt a másodikat kb 2 hónapja volt benne kismama magazin, babakanál, szórólapok, prospektusok, Nestlé tejpép. A többire már nem emlékszem, de kb ezek voltak.

Az elsőtől kérdem hogy ti mért kaptok ennyiszer? Én nem kaptam volna meg a másodikat ha nem rendelem meg a Felicitas oldalán. Ott azt írják a kupont mindenki csak 1x igényelheti. Te honnan kapod a kuponokat?

2010. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: kaptam egyszer a kórházban, aztán kaptam egyet a védőnőtől kapott "babagondozási tanácsadókönyv" hátuljából kitéphető kuponért, kaptam egyet a felicitas.hu-n igényelt kuponért, ill. a napokban küldtek egy újabb kupont a honlapról. Tehát egyet igényeltem, de már a másodikat küldték. 6 hónapos a fiam, de már 4 csomagon vagyunk túl. Szerintem egy kis technikai hiba következménye ez. :)
2010. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap váltottam ki egyet. Nekem ugyanaz volt benne, mint az első válaszolónak, csak nem Vanish volt benne, hanem tápszer minta 6 hónapos kortól.

2010. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt Vanish benne :-) viszont a Nestle kanál bevált az általam előzőleg vásárolttal ellentétben :-)
2010. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: háááát, jó jó Nestlé, márka és talán ezért hiszünk bele csodákat, de szerintem nem jó... Kevés cucc fér bele, ráadásul a hiper-szuper bevonatnak köszönhetően az a kevés is "lecsúszik" róla.
2010. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak, nem azért hiszek bele csodákat mert Nestle. Két fajta kanalat vettem és mindkettő olyan ívelt volt, hogy nem tudta róla leeni a kaját. A chicco is mára és az meg akkora volt, hogy meg se vettem. Egyébként van a csomagban egy Hipp kanál is és az sem jó pedig az is márka.
2010. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a hipp kanál is bevált :) Egyébként a legjobb az az olcsó 100 Ft-osban kapható műanyag szörpös kanál. Pont akkora amekkorát be tud kapni egyszerre a baba és jó ívélet nem túl mély és nem is túl lapos, pont jó. Ráadásul hosszú is a nyele és könnyebb vele etetni. azt hiszem 150 Ft-ért vettem 6 db-t és nekünk tényleg ez vált be a legjobban. A fleckermann (nem tudom jól írtam e ) műanyag kanalat is próbáltuk már, nem a legjobb mert nagyon könnyen törik. Nekem szinte az összesnek hosszában ketté repedt a "fej" része.
2010. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam a védőnőmtől ilyen babagondozási tanácsadó füzetecskét. Szerintetek még lehetne kérni? Hónap végén lesz egy éves a babám.
2010. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!