Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+2hetes vagyok, mostanában...

33+2hetes vagyok, mostanában sokat szédülök és mindig úgy megijjedek! Mitől lehet? Vércukrom biztos nem. Már arra is gondoltam hogy lehet pszichés alapon.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy vérnyomás alacsony.
2009. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arra nem tudok neked válaszolni, hogy mitől lehet, de hasonlóan vagyok én is. Néha megszédülök. Nem durva épp hogy észrevehető, de furi, mert eddig ilyen nem volt. Pár napja észlelem. Érdekes. Azért érdemes megkérdezni a dokit. Én is megemlítem neki majd ha legközelebb megyek.

35 hetes kismami

2009. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és a cukrom és vérnyomásom rendben!
2009. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor valószinű ez normális,lehet valami ideget nyomhat mert nekem is szinte észrevehetetlen de mégis ijjesztő mert eddig nem volt.Dokihoz csak két és fél hét múlva megyek...
2009. ápr. 27. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem elég egy megkésett étkezés, fülledtebb szoba, de legtöbbszor az a baj ha nem iszok eleget.

Ilyenkor már elég nagy a plusz súly is, a tüdődet is nyomhatja a méhed. Én végigszédelegtem eddig a 7-8. hónapot.

2009. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom,amúgy lehet a vércukrod,mert az enyém is teljesen rendben volt,de volt olyan hogy hirtelen nagyon le esett,az is megviselhet, ha nincs otthon vércukorszint mérőnk biztos nem jövök rá hogy mitől van.
2009. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!