Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a következő lépés? 6 hós...

Mi a következő lépés? 6 hós anyatejes babámnál 2 hete kezdtem a kóstoltatást. Eddig csak egy étkezés után adtam neki az új falatokat, de most úgy tűnik, mintha már többre lenne igénye.

Figyelt kérdés
Adhatok neki egy másik étkezés után is, vagy először váltsam ki az egyik szopcsit szilárd ételre és majd csak utána próbáljam a következőt?
2008. nov. 9. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts ki egy étkezést, és így fokozatosan. Mi délben kezdtuk, majd az uzsonna és a tízórai, bár elég lassan, és most 3hónappal késobb tartunk ott, hogy abszolút nem kér utána tejet (eddig kb 5Oml-t még mindig kért gyumolcs vagy fozelék után). Most már csak kora reggel és éjszakára kap tejet.
2008. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!