Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos-ben szúnyog riasztós kérdés?

Sos-ben szúnyog riasztós kérdés?

Figyelt kérdés
A Vape elektromos szúnyog riasztót lehet használni egy szobában 11hós babával?A dobozán nincs fel tüntetve!
2010. júl. 2. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is pár napja vettem ilyet, nem gondolnám, hogy bármi baja lenne tőle a babának, de már annyi csúnya csípés van rajta, hogy muszáj volt valamit csinálni.

Egyébként 10 hós a kisfiam.

2010. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem használnám.

Most vettem "Galaktiv Bio" nevű szúnyogriasztót. (dm-ben és gyógyszertárban si kapható)

Húgom ajánlotta. Azt mondta, a kislányával lementek a játszótérre, és előtte befújta a kicsit. Mindenki mást ettek a szíúnyogok, de amikor a kislányára szálltak, a szúnyogok látványosan továbbszálltak inkább.


Rá van írva, hogy még csecsemőknél is használható. Csak illóolajok vannak benne.

2010. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is van elektromos szúnyog riasztó. Vízparton lakunk, árvíz után rengeteg szúnyog van, és hiába a szúnyogháló így is bejutnak. Igyekszem mindig abba a konnektorba tenni, ami a babámtól legtávolabb van a szobában.
2010. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a doktornőnk nem ajánlotta.
2010. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a wape herbaia változatát vettem.Ez gyógynövényes.Semmi baja tőle.
2010. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt használom, ami éjjel és nappal is használható (nem tudom, erről van e szó, amit reklámoznak, hogy a szúnyog és a légy vitatkozik, melyik menjen előbb :D ) Ezt a nappaliba dugtam be, de annyira hatásos, hogy a mi hálónkban és a babaszobában lévő szúnyogokat is megöli. Onnan tudom, hogy találtam jó pár döglött szúnyogot ezekben a szobákban is. (vagy kinn kapta az adagot és még beszállt... ? ) A lényeg, hogy nem csípi a szúnyog őket. Viszont be a szobájukba nem raknám.

Arról a bioszúnyogriasztós spray-ről: én is vettem, de olyan büdös, hogy éjaszkára nem fújnám be őket, így is csak akkor, mikor mentünk kirándulni, akkor is alig lehetett elviselni azt az erős szagot. Tényleg illóolajokból áll. (amúgy hatásos, az biztos!)

2010. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi használjuk miden éjjel.15hónapos a babám.
2010. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak éjszakára kell, akkor szerintem vegyél az ágya fölé szúnyoghálót.

Ilyesmire gondoltam: [link]

mi nagyon szeretjük.

2010. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!