Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot adsz a...

Milyen joghurtot adsz a babádnak? Ehet mindennap? 11 hós

Figyelt kérdés
Mert ha nem actíviát,akkor milyet?
2010. júl. 2. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hós korától eszik mindennap. Eleinte natúrt kapott, és én kevertem bele a gyümit. 9 hós korától sima gyümisek, danone, görög joghurt, jogobella.Mikor éppen milyet veszek.
2010. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Activiát nem szabad 2 éves kor alatt, a gyártó sem ajánlja.

Én minden nap adok a lányomnak uzsira, sima natúr joghurtot és keverek bele gyümit és egy kis Bio 3 gabonás pelyhet.

2010. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.mi is a danone sima joghurtot esszük,és keverek hozzá mindig gyümölcsöt.Tegnap pl.túrót is kevertem hozz,nem győztem kanalazni neki:))

Tegnapelőtt volt nálunk a védőnő és Ő sem pártolta a "gyümölcsös"joghurtot,biztosabb ha én csinálom meg így neki,és kb.5 perccel tart csak tovább.Néha kekszet is tördelek bele neki.Azt is nagyon szereti,vagy zabpehellyel is könnyen elkészítheted.Kb.egy fél pohár joghurtot keverek össze neki.

Az activiára Ő azt mondta,ha hányás-hasmenés volt a babánál,akkor adhatom neki,mert ugyanaz van benne mint a normaflore-ban.

Az én babám 12 hós.

2010. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!