Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap megeszem két...

Ha mindennap megeszem két gyümölcsös joghurtot, az visszaveszi a fogyásom eredményességét?

Figyelt kérdés

Régebben több édességet ettem, most ez maradt, nagyon szeretem. :) A natúrt utálom, akármit teszek bele. Amúgy egészségesen kajálok. 5-6 kiló mínuszról van szó. Szóval ezt is hanyagolnom kellene?

Köszi.


2011. ápr. 13. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

tegyél a natúrba gyümölcsöt.

a "gyümölcs joghurttal" az a baj,hogy gyümölcs mellet cukor is van benne, meg állományjavító, meg ki tudja még mi.

2011. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi. :)

de mint mondtam, a natúrt utálom, akármit teszek bele.

Akkor szerinted egyszerűen ne egyek joghurtot és kész...? Vagy redukáljam 1-re?

2011. ápr. 13. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg
2011. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a natúr tényleg egészségesebb és jobb is más szempontból.Az előre elkészített,ízesített gyümölcsösökben pedig nem csak gyümölcs van,hanem édesítőszer esetleg és cukor is:|

kipróbálhatod,hogy egy nap megeszel 1 ízesítettet.

2011. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én sem szeretem a natúr joghurtot, aztán, amikor úgy határoztam, hogy egészségesen étkezem, tettem a natúr joghurtba gyümölcsöt+mézet(+müzlit).


Ha azért nem szereted a natúr joghurtot, mert savanykás, akkor nyugodtan tehetsz bele 1 kis kanálka mézet, és úgy sokkal egészségesebb:)

2011. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

De értsétek már meg, hogy NEM SZERETI A NATÚR JOGHURTOT. Most akkor minek kell olyan tanácsot adni, hogy ezt meg azt tegyen bele és jobb lesz? Konkrétan én is utálom, hányni tudnék az ízétől, hiába rakok bele 2 db almát meg 10 kanál mézet..


Amúgy ha belekalkulálod a napi kcal és ch-mennyiségbe, akkor edd nyugodtan, bár szerintem elég lenne napi 1.

2011. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szeretem, de egyrészt meg lehet szokni, másrészt meg pl. össze lehet turmixolni, és akkor mindjárt jobb, még akár egy kis méz is mehet bele.
2011. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, szuper. A mesterségek cukrok helyett egyen természetes cukrot.. :DDD
2011. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

amúgy én is elég ellentétes dolgokat látok itt, mert szerintem pl kcal tekintetében nincs túl sok különbség a gyümölcsös meg a natúr között, ha meg mézet teszek bele meg gyümölcsöket, ugyanott tartok, max egy PICI műanyaggal kevesebb... ami nem tudom, számít-e.

szerintem próbálom majd 1 joghurttal beérni, mert amúgy telj. k. kenyeret sem eszem (azt se szeretem :D), se rizst, úgyhogy kb 0 igazi szénhidrátot. :) (mindenhez zöldséget eszem.)

na majd meglátom.

2011. ápr. 13. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:

De amúgy kiválthatod túróval, az vacsira is tökéletes :)

Ha édes ízre vágysz, raksz bele egy kis folyékony édesítőszert, kedved szerint gyümölcsöt, nagyon finom és rengeteg fehérje van benne :)

2011. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!