Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenészt tényleg kinőheti?

Szájpenészt tényleg kinőheti?

Figyelt kérdés
Már pár hetes kora óta küzdünk vele,már volt gyógyszertári keverék is,borax...már 7 hós és még mindíg van.A dokinénink szerint majd kinövi.Hiába sterilizálok,mosogatom a játékokat stb..Más is járt így?
2010. jún. 29. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is hónapokig volt, kezeltem neki aztán egyszer csak elmúlt. Szerintem kinőheti. Régen talán nem is foglalkoztak vele még sincs egy felnőttnek sem szájpenésze. :p
2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem azért törölgesd neki,én gézlappal csináltam,mert az kicsit érdes.a mellemre is cseppentettem mikor szopizott és a cumijára is kapott.pár hét volt és elmúlt,bár nekünk nem is volt vészes ..
2010. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nekünk is csak úgy elmúlt, mert eddig mindig láttam a nyelvén, kezeltük is, de akkor is maradt. Most meg tegnap óta nem láétom, teljesen tiszta neki. Én azt olvastam, hogy a száj ph értéke más nekik, azért tud megmaradni. Ahogy megváltozik, el kell hogy tűnjön elvileg. És mintha tényleg attól lenne, mert eddig csak tejet kapott, most meg ivott egy kis HIPP csipkebogyót, ami valszeg picit savas, talán amiatt is...
2010. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj neki Normaflort, nekünk attól múlt el. Ha régóta van, akkor már a beleiben is ott van, ha böfizik, akkor visszafertőzi magát, nem elég a száját törölgetni.
2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cumit rózsmézbe kell mártani.Nekünk használt.
2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!