Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalat etetőszékkel...

Tapasztalat etetőszékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezt az etetőszéket néztem ki, minden nagyon tetszik rajta, de egy negatívumot találtam: beletettem a fiamat, és ha a tálcát legbelülre állítottam, még úgy is jó nagy hely volt közte és a hasa között. Nem potyog oda be minden kaja, ahogy enni fog? Minden etetőszék ilyen, vagy van olyan, amin közelebb lehet a tálcát állítani?

Más tapasztalat esetleg?

[link]


2010. jún. 28. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Chicco Polly van, és 3 ponton állítható a tálcája, de sajnos tapasztalatot nem tudok írni, mert még 7 hós a fiam.
2010. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk yakorlatilag uyan ilyen van, csak más márkája (Giraffe Club).

Nekünk is nagy a hely, főleg,hogy az én kislányom elég kis vékony,törékeny gyermek.

Nekem sajnos nem ez a legnagyobb gondom vele,hanem az,hogy nem szeret benne ülni.


Direkt nagyon jót választottam,hoy mindenféle funkciója legyen,hiszen gondoltam enni naponta többször is kell, legalább valami nagyon jó legyen.

Ehez képest, ha máshol vayunk és beültetem egy "fapados" etetőszékbe abban megmarad,de a sajátunkban otthon meg nem. Alig használjuk.

2010. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátnőméknak pont ilyen van (a tukános), 1-2 hetente szokott ott enni az én lányom is. Én nem szeretem ezt a széket, szerintem nem kényelmes, nagyon elfekszik benne a gyermek, és nagyon magasan van a tálca is. Tehát ha ülök vele szemben, akkor nagyon messze van tőlem a lányom. Túl nagy a tálca és túlságos mély az ülésrész (pedig nem elfektetve raktam bele). Olyan mint egy nagy fotel.

Szerintem nézegess még.

Nekünk sima egyszerű fából készült etetőszékünk van. Ennek pont a pocakig lehet tolni a tálcáját, és a lányom sem tud elfeküdni benne.

2010. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk fa etetöszékünk van,igaz ebbe csak akkor tudod beleültetni,h ha már ül a babád,de ha nekem ujra kellene vennem,akkor is ugyanezt venném meg,az biztos,szóval én ilyet nem vennék amit te kinéztél,remélem,h nem haragszol meg érte.

A miénknek tökéletes a tálca része is,mert két helyre lehet becsavarozni,és nem potyog be az étel sem soha!

6hónapos kora körül ült benne elöször és most 9hónapos!

Ja,és majd késöbb át lehet alakitani neki kisszék+asztallá!

Ilyesmi a miénk:

[link]

2010. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is kisasztal+kisszékes van, én sem vennék helyette másikat, ezt nagyon sokáig ki tudja használni a kisfiam.:)
2010. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is tetszik a fa etetőszék, de egy lakótelepi icipici konyhába képtelenség berakni, ezért kell mindenképpen összecsukható. Nem nagyon írtatok pozitív tapasztalatokat, úgyhogy inkább még tovább nézelődöm.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 28. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlanám, nekünk ilyen van, teljesen rá tudom tolni a tálcát, így nem esik az ölébe a kaja, és ennek jobb fajta az üléshuzata, mert nem az a merev viaszos vászon ami előbb utóbb kireped, hanem sokkal puhább mosógépben mosható ha nagyon összefőzelékezni, de elég csa egy nedves rongyal áttörölni.

Nekünk is pici a lakásunk, össze lehet csukni, magassága állítható, dönthető, mindent tud amit kell, és jó áron van ez is!

2010. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én használtan vettem egy primi sogni etetőszéket,szintén panelban lakunk.Állítható a magassága,dönthető,állítható a tálcája,levehető,duplatálcás,tehát hasonló ahhoz, amit kinéztél.Én csak azt nem szeretem benne,hogy ha szembeülök a babámmal, alig érem el,így oldalról etetem.A székre merőlegesen ülök, felteszem a lában elöl hátul az etetőszék lábáre,csak így kényelmes.De és nem szoktam összecsukni,mert akkor le kellene venni róla a tálcát,annak is helyet találni,így nem foglal el kevesebb helyet kinyitva.
2010. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!