Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla ch 15-öt vagy...

Chamomilla ch 15-öt vagy 30-at vegyek babámnak? Pontosan mikre lehet használni fogzáson kívűl és hogyan kell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30-at vettem,mert abból max 4*5 golyót adhatsz,viszont a 15-ösből 1/4 óránként is!És azért nem oldódik fel az olyan könnyen!Én ha fájt a torka akkor is adtam neki!Én üres kis homeós kupakokba szoktam kitekerni 5-5 golyót és fecskendővel annyi babavizet spriccelek rá hogy épp ellepje a golyókat!Ha feloldódik akkor MŰANYAG kanállal adom be!

2010. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. jún. 27. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Babáknál nem szabad a 30as higítást alkalmazni!!!!

Főleg akkor nem ha nem vagy biztos az alkati szerében.

Lehet venni gyógyszertárban homeopátiás könyvet, abban minden benne van, de bemásolok pár linket ami hasznodra lesz ha homeós szereket szeretnél használni a picinél.

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!