Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nem jön a kislányom foga,...

Még nem jön a kislányom foga, de már mocorognak a foggyökerek. Nagyon bántja szegénykémet,2 napja borzasztóan nyűgös, nem köti le semmi. Mit lehet rá használni, ami segít is? Sajnos a Chamomilla és a Panadol nem segített.

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok... szeretnék segíteni rajta, mert nagyon szenved. Tegnap 3 órán keresztül üvöltött, akármit csináltam vele. Aztán annyira elfáradt, hogy elaludt. 5 hónapos.
2009. jan. 21. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Dologél vagy dentinox gél.

Végső esetben nurofen.


Sokaknak használ a viburcol kúp, nekünk rosszabb lett tőle.

2009. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Viborocil (homeopátiás) Nekünk nagyon sokat segített. A DM-ben lehet kapni bébi "fogkefét" kis műanyag valami (a feje gumis),és azzal lehet vakargatni az ínyét és azt nagyon szeretik
2009. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dentinox gél, esetleg babafogkefe. Én pl. esküszöm a Viburcol kúpra, de most olvastam, hogy másnak rosszabb lett tőle. Hát, meg kell próbálni, és valamelyik csak beválik.
2009. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. jan. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!