Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Pikolo pingvines...

Van valakinek Pikolo pingvines triciklije? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ez fémvázas-e, a szülő tudja-e irányítani, hogy a tricikli merre menjen, vagy csak tolni tudja, illetve zenél-e? Köszönöm előre is!
2010. jún. 27. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyet veszek, úgy tudom,hogy lehet irányítani, nem hiszem,hogy zenél, és fémvázasnak látom.Te hol veszed?Én fiamnak venném első szülinapra.
2010. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom, hogy fém vázas lehet. A baby shop oldalán néztem, elvileg másfél hét múlva lesz nekik raktáron. Mielőtt megrendelem, azért rá fogok tőlük kérdezni, nehogy akkor essek pofára, amikor kihozzák.
2010. jún. 27. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megrendelted a triciklit? Meg vagy vele elégedve? Mennyi volt a szállítási költsége, mert én nem tudok eligazodni a kiírtakon. Ilyet szeretnék én is venni. Előre is köszi a válaszod!!
2010. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nem rendeltem meg, de hamarosan aktuális lesz (nagyiktól szülinapjára kapja ajándékba a jövő hónapban). Majd írok, hogy mit sikerül megtudnom. :)
2010. aug. 23. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!! Én is jövőhónapban szeretnék venni a fiam szülinapjára :) Te nem aggódsz, hogy bejön a rossz idő és nem lesz kihasználva már az idén? Engem emiatt akartak lebeszélni róla, de akkor majd megy vele jövőre is :) Majd írok én is, ha esetleg hamarabb intézkedek!
2010. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hááát, mondasz valamit, épp az előbb ahogy sétáltunk, akkor jutott eszembe. De abban reménykedem, hogy idén is lesznek azért jó idők, tavaly szeptember végén-október elején is gyönyörű idő volt. Hátha idén is így lesz. :)
2010. aug. 23. 12:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia mi közben megvettük, első válaszoló voltam, egy kicsit alacsony,a mi babánknak jó,de kiskománknak már kicsi,pedig egyidősek.A kisfiam nagyon szereti.
2010. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaaaaj, de jó, végre valaki, aki tud róla infót adni!!! És fém vázas? A szülőkarral is lehet rendesen irányítani, vagyis kormányozni? Tehát arra megy, amerre én akarom, vagy amerre a gyerkőc kormányozza?
2010. aug. 23. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Engem meg az érdekelne, hogy mekkora a másik baba, hogy neki már kicsi?? Kb. hány cm? Előre is köszi a válaszod!
2010. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fémvázas,és lehet irányítani, 76 cm az én fiam, az övé 80 cm.De ha ügyes,és a lábtartón tartja a lábát,akkor semmi gond.ha viszont lógatja,akkor a enyémnek is leér a lába.A másik kisfiút nem tudtok tolni,mertfeszt letette a lábát.
2010. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!